Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00

Unicorn Alçak Taşıma Silah Kılıfı

%13 indirim
150.00 TL 130.00 TL

UNİCORN ALÇAK TAŞIMA SİLAH KILIFI


334 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 20 TL daha uyguna almış olacaksınız!
9 saat 6 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: uncr11 Varyant: 255

Beden Beden tablosunu açmak için tıklayın.
Adet

UNİCORN ALÇAK TAŞIMA SİLAH KILIFI

  • UNİCORN ALÇAK TAŞIMA SİLAH KILIFI,
  • Unicorn Alçak Taşıma Bacak Kılıfı Kullanılan Unicorn Maddesi Sayesinde Dayanıklı , Sağlam Ve Esnek Bir Yapıya Sahiptir. Bu Özelikleri Sayesinde Kırılma, Gevşeme Ve Erken Deforme Olmasını Engellemektedir.
  • Siyah Beretta Taktik bacak kılıfımızı El Tutuş Şeklinize Göre Hem Bel Kemer Hizasından Hem De Bacak Hizasından Yükseklik Ve Açı Ayarlaması Yapılabilmektedir. Bu Da  En Iyi Silah Tutuş Açısını  Size Kazandırmaktadır.
  • Unicorn Tabanca bacak kılıfımız Silah Kilitleme Özelliği Sayesinde Hırsızlık Ve Çalınma Riskini En Aza Indirir. Silahınızın Düşmesini Engeller Ve Silahınızı Kolay Ve Rahat  Çekmenizi Sağlar. Yaylı Mandalı Silahınızı Sıkı Sıkıya Tutar Ve Kesinlikle Bırakmaz.
  • Unicorn Alçak Taşıma Kılıfımızın Bacağınıza Sabitlemek Için Tokalı Kemeri Bulunmaktadır. BU Kemer Vücudunuza Kılıfın Tam Manasıyla Oturmasını Ve Sizinle Hareket Etmesini Sağlar.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar