Polismalzemeleri


"Kaliteyi esas almış, ömürlük ürünler üretmeyi amaçlayan; öncelikli olarak siz değerli müşterimizin memnuniyetini gözeten, teknoloji ve üretimde daima ilerisini düşünen bir firmayız."

HAKKIMIZDA

Polismalzemeleri Safari Avm Savunma Güvenlik Malz. Ltd Şti. Bayrampaşa'da küçük bir atölyeden 2000 m2 alana sahip üretim tesisleriyle 20 yıllık iş ve imalat deneyimimizle polis kıyafetleri, zabıta kıyafetleri Asker Malzemeleri,infaz koruma memuru kıyafeti ,pantolon,cte tshort ,robocop takım,kalkan,kask ve kişel güvenlik ürünleri, silah kılıfları, teçhizat, melbusat, jop, kelepçe, yelekler, mont, pantolon, kepler, polis rozetleri, diğer metal rozetler, resmi ayakabılar, polis çocuk üniformaları, özel güvenlik kıyafetleri, zabıta kıyafet ve aksesuarları gibi 5000'in üzerinde ürün çeşidiyle sizlerin hizmetindeyiz. Kısaca aklınıza ne gelirse isteyin biz üretiriz.

Yurt dışı ihracat ürünlerimizle başta Avrupa ve Asya ve Afrika kıtasında birçok ülkeye doğrudan yada tedarikçi yöntemiyle Ülkemizin Tekstil gücünü ihraç ediyoruz.

DEĞERLERİMİZ

 • BİZ BİR EKİBİZ
  Başarının tek yolu ekip çalışması! Kendimizi asla takımın önünde görmeyiz. Ekip olarak aynı hedefe koşar birbirimize güvenir ve destek oluruz. Daha iyi bir ekip olmak için geri bildirime çok önem veririz.
 • SAMİMİ VE MÜTEVAZIYIZ
  Bizde ego, unvan ve hiyerarşi yok! Açık ve net iletişim kurarız. Birbirimize güvenir, iyi dinleriz ve altı boş varsayımlardan uzak dururuz.
 • DEĞİŞİMİ SAHİPLENİRİZ, SÜREKLİ GELİŞİRİZ
  Değişimin ve geri bildirimin gelişim için şart olduğunu biliriz. Meraklıyız ve her gün daha iyiye gitmek için yeni yollar ararız.
 • SONUÇ ODAKLIYIZ, İŞİMİZİN SAHİBİYİZ
  Şimdi değilse ne zaman? Biz değilsek kim? Bunlar birer soru değil, bizim düşünme şeklimiz. Biz tutkuyla sahiplenen, proaktif, kaynaklarını doğru kullanan, hatalarından öğrenen ve sonuca hızlı giden bir ekibiz.
 • DATA İLE YAŞARIZ
  Veriye dayalı kararlar veririz! Fikirleri güvenilir ve güncel verilerle sorgular, belirlediğimiz hedeflerin ölçülebilir olmasına dikkat ederiz.

TARİHÇEKöklü bir kuruluş olan TMPOL, tekstil konusunda birçok yenilikle birlikte günümüz koşullarında ortaya çıkan ihtiyaçları en hızlı ve kaliteli bir şekilde üreterek kendinden söz ettiren bir firma olmuştur. İlk olarak 1990 yılında küçük bir atölye ile başladık. Şimdi de günümüzdeki son teknoloji tesislerimizle her türlü tekstil ve aksesuarların imalatını yaparak sizlere hizmet etmekten gurur duyduk, duymaya devam ediyoruz. Polismalzemeleri.com Bayrampaşa Vergi Dairesi mükellefidir herhangi bir resmi kurumu temsil etmez.