Polis Jopları - Teleskopik Jop Modelleri

Teleskopik ve standart polis jopları kaliteli malzeme ve en uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden satın alınabilir durumdadır.

Toplam 6 sonuç arasından 6 ürün gösteriliyor.
Sayfa: 

Polis Jopu

Polislik mesleğinin yerine getirilmesi sırasında birçok farklı araç gerecin yanı sıra savunmalardan da yararlanılmak gerekebilmektedir. Savunma ve etkisiz hale getirme amacı ile kullanılmakta olan polis jopları aynı zamanda caydırıcılık özelliğini de sunmaktadır. Polis jopları kullanım açısından önemli olmak ile beraber caydırıcılık anlamında da etkisi son derece fazladır.

Polis jopları farklı çeşitlere sahip olarak üretilmektedir. Polis jop çeşitleri arasından tercih yaparken ihtiyaçlar ve kullanım alanları da göz önüne alınabilir. Markalar tarafından değişen tasarım içerikleri ile hazırlanan polis jop alımında ise en önemli detay kaliteli üretimden yararlanmanızdır.

Polis jop satın alma işlemlerinde değişen jop tasarımları arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Bükülebilir polis jop kauçuk malzemeden üretilmiş olup kırılmaz özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra çevik kuvvet polis jopu modeli de 75 cm, 90 cm ve 100 cm gibi farklı uzunluklara sahip olarak üretilmektedir. Taşıma açısından son derece avantaj sağlayan teleskopik polis jop modeli ise adından da anlaşılacağı üzere kademeli olarak üretilerek kademeli bir açılma özelliği sunmaktadır. Kapalı hali ortalama 25 cm olan teleskopik joplar taşınması en kolay olan polis jop modelleridir. Polis jop modelleri içinde yer alan T polis jop ya da Amerikan plastik polis jop çeşidi ise yan kısına da uzanan ek tutma alanı ile daha iyi bir tutuş sağlayan ürün olmaktadır.

Polis jop çeşitleri değişen model seçenekleri ile değişen görev alanlarına göre de tercih edilecek şekilde tasarlanıyor. İhtiyaca uygun özelliklere sahip olan polis jop modelini belirleyerek toptan da sipariş verebilirsiniz. Jop alımlarının birçoğunda kurum ve kuruluş esasına dayalı satış işlemleri de yapılmaktadır. Alımlarınızda bu detaylara dikkat etmeniz de tavsiye edilir.

Polis jop fiyatları değişen model seçeneklerine bakılarak farklı olarak satışa sunulmaktadır. Jop çeşitleri arasından kullanım alanı için en uygun özellikleri sunan ve kullanım için ideal olan tercih ya da tercihleri belirleyerek anında kategoriden incelemeniz de mümkün olmaktadır. Siparişinizi hemen vermeniz durumunda polis jop ürününüz kısa sürede adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilir. 

Polis Jopu Modelleri ve Çeşitleri

Ürün Grupları:   • Cop  
Markalar:   • Mıl-le Tactıcal   • Safari   • Toma  
Renkler:   • Siyah  
Malzeme Türleri:   • Metal   • Plastik  

2023 Polis Jopu Fiyatları

Polis Jopu kategorisinde bulunan ürünlerinin fiyatları 39.90 TL ile 699.90 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ürünlerin üretiminde kullanılan malzeme ve işçilik farklılıkları gibi unsurlar ürün fiyatına doğrudan etki etmektedir. Aşağıdaki tabloda en çok tercih edilen ürünlerin fiyatları listelenmiştir.

Polis Jopu Fiyat Listesi 2023

Ürün Fiyat
siyah plastik bukulebilir kaucuk polis jopu39.90 TL
Safari Teleskopik Jop699.90 TL
siyah çevik kuvvet polis jopu214.90 TL
siyah t tipi amerikan plastik jop229.90 TL
toma polis güvenlik uzatılabilir siyah metal jop169.90 TL
MİL-LE Batons Metal Uzatılabilir Jop520.90 TL