Taktik Tişört

Yüksek kalitedeki taktik tişörtlere birkaç dakika içinde sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı ürünler arasında polo ve bisiklet yaka modeller mevcuttur.

Toplam 13 sonuç arasından 13 ürün gösteriliyor.
Sayfa: 

Taktik Tişört

Taktik Tişört

Yüksek kaliteye sahip ve esnekliği ile kolay kullanım olanağı sunan taktik tişört tasarımları dikkat çeken detaylar ile kategorimizde yer alıyor. Kaliteli kumaş ve işçilik ile üretimi yapılmakta olan taktik tişörtler aynı zamanda farklı renk seçenekleri ile de ihtiyaca uygun seçim yapmanızı da sağlamaktadır.

Taktik tişörtü tasarımlarında siyah renk combat tişört en çok tercih edilen model olmak ile beraber nefes alabilen özelliğe sahip olan kumaşı ile de avantaj sağlamaktadır. Aynı zamanda taktik tişört modeli içinde kol kısımlarında arma patch yerleri de bulunmaktadır. Bu özelliği ile de kolluk kuvvetleri tarafından da ideal bir kullanım da sunmaktadır. Siyah tişört modelinin yanı sıra çöl rengi combat tişört tasarımı sık tercih edilenler arasında bulunuyor.

Taktik tişört modelleri arasında sıfır yaka tişört seçimlerinin yanı sıra polo yaka tişört modelleri de kategorimizde yer alıyor. Taktikal haki polo compat tişört modeli vücudu saran ve esnek kullanım avantajı sunan tasarım ile karşımıza çıkmaktadır. Kollarında sıfır yaka model de olduğu gibi arma ve pacth yerleri de bulunmaktadır.

Taktik tişört tasarımı polo yaka modellerinde sadece hali renk değil aynı zamanda çöl rengi polo compat tişört ve siyah polo yaka compat tişört tasarımları da bulunmaktadır. Beğeninize ve ihtiyacınıza uygun olan model ya da modelleri beden seçimi yaparak sipariş verebilirsiniz.

Taktik Tişört Fiyatları

Taktik tişört satın al işlemlerinden yararlanarak ihtiyacınıza uygun olan ve beğeninize hitap eden seçimlerden faydalanabilirsiniz. Taktik tişört fiyatları ise değişen ürün modelleri ve özellikleri ile değişen aralıklar ile kategorimizde satışa sunulmaktadır.

Taktik tişört satın alma işlemlerinden yararlanarak yüksek kaliteye sahip olan ürün model ya da modellerine sahip olabilirsiniz. Taktik tişört toptan satın alma işlemlerine yer açmanın yanı sıra dilerseniz perakende satın alma işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Taktik tişört sipariş işlemlerinde ürün tasarım özellikleri ve renk seçimlerine dikkat ederken ayrıca beden seçimleri arasından da bedeniniz ile uyum sağlayan ürün alımını yapmanız önerilir. Taktik tişört online sipariş vererek kaliteli ürüne sahip olabilirsiniz.

 

Taktik Tişört Modelleri ve Çeşitleri

Ürün Grupları:   • Tişört  
Markalar:   • Mıl-le Tactıcal   • Safari  
Renkler:   • Krem Rengi   • Siyah   • Yeşil  
Kumaş Tipleri:   • Pamuk   • Polyester  
Kuruma Uygunluk:   • 112 Acil   • Asker   • Itfaiye   • İnfaz Koruma   • Polis   • Zabıta  

2023 Taktik Tişört Fiyatları

Taktik Tişört kategorisinde bulunan ürünlerinin fiyatları 249.00 TL ile 349.90 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ürünlerin üretiminde kullanılan malzeme ve işçilik farklılıkları gibi unsurlar ürün fiyatına doğrudan etki etmektedir. Aşağıdaki tabloda en çok tercih edilen ürünlerin fiyatları listelenmiştir.

Taktik Tişört Fiyat Listesi 2023

Ürün Fiyat
Tactical Combat Haki Uzun Kol Tişört349.90 TL
Tactical Combat Çöl Uzun Kol Tişört349.90 TL
Safari AVM Tactical Serisi Çöl Tişört Bisiklet Yaka299.90 TL
Safari AVM Tactical Çöl Tişört Polo Yaka299.90 TL
Thermo Power Taktik Tişört Haki249.00 TL
Thermo Power Taktik Tişört Çöl249.00 TL
Thermo Power Taktik Tişört Siyah249.00 TL
Taktikal Çöl Polo Yaka Mil-Le Tişört339.90 TL
Taktikal Siyah Yaka Polo Mil-Le Tişört339.90 TL
Taktikal Haki Polo Yaka Mil-Le Tişört339.90 TL
Taktikal Mil-le Çöl Tişört329.90 TL
Taktikal Mil-le Siyah Tişört329.90 TL
Taktikal Mil-le Haki Tişört329.90 TL