Bekçi Cüzdanları

Parlak rozet hediyeli bekçi cüzdanlarını sitemiz üzerinden inceleyin. Farklı model ve ölçülerde üretilen cüzdanları uygun fiyatlarla satın alın.

Toplam 18 sonuç arasından 18 ürün gösteriliyor.
Sayfa: 

284.90 TL 290.00 TL

259.90 TL 270.00 TL

254.90 TL 260.00 TL

264.90 TL 290.41 TL

254.90 TL 280.22 TL

Bekçi Cüzdanları

Bekçi Cüzdanları

Bekçilik mesleğinin yerine getirilmesinde bekçilerin armalarını yanlarında taşımalarına destek sunan cüzdanlardan yararlanılabilmektedir. Farklı üretim özellikleri ile satışa sunulan ürün ya da ürünler değişen özellikleri ile sizleri kategorimizde bekliyor.

Bekçi cüzdan kategorimizde bulunan ürün modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olarak hazırlanmış olan tasarımı belirleyerek satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bekçi cüzdanları kategorimizde bulunan tüm ürün modelleri ise kaliteli üretim avantajı ile sizler ile buluşturulmaktadır. Bekçi cüzdanı seçimlerinde farklı tasarımlardan da faydalanarak ihtiyacınıza uygun olan tasarımı edinebilirsiniz.

Bekçi cüzdan modelleri içinde farklı marka seçenekleri ile hazırlanan da tasarımları görebilirsiniz. Bu model seçimleri arasında yer alan Toma deri cüzdan bekçi armalı tercihinin yanı sıra bekçi polis cüzdanı siyah eskitme model tercihinden de faydalanabilirsiniz. Ürün modellerinde Mil- le Bekçi PVC armalı cüzdan siyah renk seçeneği ile satışa sunulurken Safari bekçi armalı deri cüzdan modelini de inceleyebilirsiniz. Ayrıca bekçi polis cüzdanı parlak rozet hediyeli ürünün yanında EGM bekçi rozetli klasik cüzdan ve bekçi PVC rozetli para tokalı kartlık cüzdan ürün modelleri de kategorimizde yer almaktadır. Bunlar ve daha fazla bekçi cüzdan tasarımlarını detaylı olarak inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Bekçi cüzdanı satın al işlemlerinden faydalanarak kısa sürede ve kolaylıkla kaliteli bir cüzdana sahip olabilirsiniz.

Bekçi Cüzdanı Fiyatları

Bekçi cüzdanı satın alma işlemlerinden yararlanarak ihtiyacınıza uygun özellikler sunan tasarımları elde etmenin de avantajına sahip olabilirsiniz. Farklı onlarca ürün modelinin yer aldığı kategorimizdeki tasarımların tamamlı kalitelidir.

Bekçi cüzdanı fiyatları ise değişen ürün modelleri ve değişen ürün özelliklerine göre de farklı olarak kategorimizde sizlere sunulmaktadır. Bekçi cüzdanı tasarımları kaliteli olmak ile beraber kişilerin ihtiyaçlarına göre de farklı olarak hazırlanarak satışa sunulmaktadır.

Bekçi cüzdanı toptan satın alma işlemlerinden yararlanmak için ise müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Perakende ya da toptan olarak bekçi cüzdan tasarımlarını kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Bekçi cüzdanı online sipariş işlemlerini tamamlamanız akabinde satın aldığınız bekçi cüzdanı ya da ürün seçimleri sonrasında kısa süre içinde adrese teslim edilerek adresinize ulaştırılması da sağlanmaktadır.

 

Bekçi Cüzdanları Modelleri ve Çeşitleri

Ürün Grupları:   • Cüzdan  
Markalar:   • Mıl-le Tactıcal   • Safari   • Toma  
Renkler:   • Gri   • Kahverengi   • Lacivert   • Sarı   • Siyah  
Kuruma Uygunluk:   • 112 Acil   • Asker   • Bekçi   • Gümrük Muhafaza   • Itfaiye   • İnfaz Koruma   • Özel Güvenlik   • Polis   • Zabıta  

2023 Bekçi Cüzdanları Fiyatları

Bekçi Cüzdanları kategorisinde bulunan ürünlerinin fiyatları 244.90 TL ile 284.90 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ürünlerin üretiminde kullanılan malzeme ve işçilik farklılıkları gibi unsurlar ürün fiyatına doğrudan etki etmektedir. Aşağıdaki tabloda en çok tercih edilen ürünlerin fiyatları listelenmiştir.

Bekçi Cüzdanları Fiyat Listesi 2023

Ürün Fiyat
Garbalia Donetsk Otomatik Mekanizmalı Gri Kartlık Cüzdan139.90 TL
Garbalia Donetsk Otomatik Mekanizmalı Kahveregi Kartlık Cüzdan139.90 TL
Garbalia Donetsk Otomatik Mekanizmalı Lacivert Kartlık Cüzdan139.90 TL
Garbalia Donetsk Otomatik Mekanizmalı Taba Kartlık Cüzdan139.90 TL
Garbalia Otomatik Mekanizmalı Siyah Kartlık Cüzdan139.90 TL
Safari Avm Deri Kartlık149.90 TL
Safari Bekçi Armalı Deri Düzdan284.90 TL
Toma Deri Cüzdan Bekçi Armalı259.90 TL
Mil-le Bekçi Pvc Armalı Cüzdan Siyah254.90 TL
Bekçi Pvc Rozetli Para Tokalı Kartlık Cüzdan244.90 TL
EGM Bekçi Rozetli Para Tokalı Kartlık Cüzdan Siyah254.90 TL
EGM Bekçi Rozetli Klasik Cüzdanı264.90 TL
Mil-le Bekçi Polis Cüzdanı Parlak Metal Tasarım254.90 TL
Mil-le Bekçi Polis Cüzdanı Siyah Eskitme254.90 TL
Bekçi Polis Cüzdanı Gümüş Eskitme Tasarım254.90 TL
Bekçi Polis Cüzdanı Parlak Rozet Hediyeli264.90 TL
Bekçi Polis Cüzdanı Gümüş Eskitme Rozet Hediyeli264.90 TL
Bekçi Polis Cüzdanı Siyah Eskitme(Safari)264.90 TL