Bekçi Tişörtleri

Bekçiler için tasarlanan tişört ve kazak modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Nano kumaş tişörtler, sezon boyu en çok kullanılan ürünler arasındadır.

Toplam 3 sonuç arasından 3 ürün gösteriliyor.
Sayfa: 

299.90 TL 350.90 TL

309.90 TL 352.01 TL

Polis Bekçi Tişörtü

Kahverengi Tişört

30.90 TL 35.00 TL

Bekçi Tişörtleri

Bekçi Tişörtleri

Bekçilerin mesleklerini yerine getirmesinde kullandıkları giyim parçaları yer almaktadır. Bu parçalar arasında ise bekçi tişörtleri yer almaktadır. Bekçi tişörtü kategorimizde yer alan tasarımlar arasından seçimlerinizi yaparak kullanım avantajlarını elde edebilirsiniz. Emniyet teşkilatı personeli olarak görev yapan bekçilerin yaz aylarında kullandıkları tişört tasarımları aynı zamanda yeni yönetmeliğe uygun olarak hazırlanmaktadır.

Bekçi tişört kategorimizde yer alan modellerde klimalı kumaş seçimi ile hazırlanan ve yaz aylarında daha ferah olunmasına destek sunan tasarım bulunmaktadır. Kahverengi olarak hazırlanmakta olan model tercihleri aynı zamanda son derece kaliteli üretime de sahiptir.

Bekçi tişört modelleri arasından tercihinizi yaparken nano kumaş ya da penye kumaş seçimlerinden faydalanabilirsiniz. Bekçi tişört tasarımları arasından tercihinizi yaparken aynı zamanda ürün beden seçeneklerinden de bedeninize uygun olan tasarımı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bekçi tişört modeli seçimleri arasından yapacağınız tercih sonrasında ürün ya da ürünlerinizi satın alabilirsiniz. Bekçi tişört satın alma işlemlerinde ürün alımı sadece emniyet güvenlik teşkilatı birimlerine için yapılabilmektedir. Emniyet genel müdürlüğü ya da bağlı bulunan şubelere yapılacak olan teslimatta kimlik ibrazı ise zorunludur.

Bekçi Tişört Fiyatları

Bekçi tişört satın al işlemlerinden yararlanarak kaliteli üretim özelliği ile hazırlanan tasarımlara sahip olmanın avantajlarını elde edebilirsiniz. Bekçi tişört tasarım çeşitleri arasından yapacağınız seçimlerde beden olarak da bedeninize uyum sağlayacak modeli kolaylıkla belirlemeniz de mümkün olmaktadır.

Bekçi tişört fiyatları ise değişen model ve tasarımlara göre farklı olarak satışa sunulmaktadır. Bekçi tişörtlerinin alım işlemlerinde ürün teslimatı olarak sadece Emniyet Genel Müdürlüğü ya da müdürlüğe bağlı olan teşkilatlara geçerlidir. Bu alanlara yapılacak olan teslimatlar da aynı zamanda kimlik ibrazının da yapılması son derece önem taşımaktadır.

Bekçi tişört tasarımı yeni yönetmeliğe uygun olarak hazırlanarak satışa sunulmaktadır. Bekçi tişört toptan satın alma işlemlerinden de yararlanarak aynı modeli farklı beden seçenekleri ile belirlediğiniz adet kadar da sipariş verebilirsiniz. Toptan bekçi tişört satın alma işlemleri ile ilgili olarak ise müşteri temsilcisinden destek alabilirsiniz. Bekçi tişört online sipariş işlemlerini tamamlayarak ürüne sahip olabilirsiniz.

 

Bekçi Tişörtleri Modelleri ve Çeşitleri

Ürün Grupları:   • Kazak   • Tişört  
Markalar:   • Policexman   • Safari  
Renkler:   • Kahverengi  
Kumaş Tipleri:   • Fileli   • Klimalı   • Pamuk   • Penye   • Termal   • Yün  
Kuruma Uygunluk:   • Bekçi   • Polis  

2024 Bekçi Tişörtleri Fiyatları

Bekçi Tişörtleri kategorisinde bulunan ürünlerinin fiyatları 30.90 TL ile 309.90 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ürünlerin üretiminde kullanılan malzeme ve işçilik farklılıkları gibi unsurlar ürün fiyatına doğrudan etki etmektedir. Aşağıdaki tabloda en çok tercih edilen ürünlerin fiyatları listelenmiştir.

Bekçi Tişörtleri Fiyat Listesi 2024

Ürün Fiyat
Bekçi Polis Balıkçı Kazak299.90 TL
Bekçi Tişörtü Nano Kumaş Yeni309.90 TL
Polis Bekçi Tişörtü30.90 TL