Jandarma Rozetleri

Askeri personel tarafından kullanılabilecek rozet modellerinden istediğinizi seçip, sepetinize atabilirsiniz. Ürünler yüksek kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Toplam 4 sonuç arasından 4 ürün gösteriliyor.
Sayfa: 

Jandarma Rozetleri

Jandarma Rozetleri

Jandarmalar birçok farklı giyim ve aksesuar kullanımlarından yararlanmaktadır. Jandarmalar aynı zamanda rozet kullanımından da istifade etmektedir. Jandarma rozetleri farklı üretim detaylarına sahip olarak hazırlanmaktadır.

Jandarma rozet seçimleri arasından tercih yaparken kaliteli üretimden yararlanarak uzun yıllar boyu kullanım avantajlarından faydalanabilirsiniz. Jandarma rozet modeli seçimlerinden yararlanarak ihtiyacınıza uygun olan seçimleri tercih edebilirsiniz.

Jandarma rozet modelleri değişen rütbelere göre de farklılık göstermektedir. Rütbeye göre jandarma rozetler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Jandarma rozet tasarımı ile ilgili olarak modellerde döküm yöntemi ile üretilmiş olan hafif ve kullanışlı olan çalışmalar sunulmaktadır.

Jandarma rozet tasarımlarının her birinin teslimat adresi askeri şubeler ya da askeri alanlar olarak verilen resmi kurumlar olmak zorundadır. Bunun yanı sıra jandarma rozeti teslimatında da Türk Silahlı Kuvvetleri personel kimliğine de bakılarak işlem tamamlanmaktadır.

Yeni jandarma rozet tasarımlarının arka kısmında yapıştırma özelliği bulunmaktadır. Bu ise jandarma cüzdanlarına rozetlerin kolaylıkla yapıştırılmasında da destek olmaktadır. Hafif ve son derece kullanışlı olan rozetler aynı zamanda özel boyama tekniklerinden yararlanılarak hazırlanır. Uzun yıllar boyu da kullanım avantajını sunmaktadır.

Jandarma Rozet Sipariş

Jandarma rozet satın al işlemlerinden yararlanarak ihtiyacınıza ve görev alanınıza uygun özellikleri sunan rozette yer açabilirsiniz. Jandarma rozet fiyatları değişen model ve tasarım özelliklerine göre farklı seçenekler ile kategorimiz de bulunmaktadır.

Jandarma rozet satın alma işlemlerinde rozet alanını tıklayarak ürün özelliklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ürün satın alma işlemleri sonrasında ise teslimat sadece askeri alanlar ve şubeler olarak belirlenebilir. Teslimatta ise kimlik ibrazı da zorunludur.

Jandarma rozet toptan satın alma işlemlerinden yararlanmanın yanı sıra perakende olarak da satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Jandarma rozet sipariş işlemlerinde ürün özelliklerini detaylı olarak inceleyerek kaliteli üretime sahip olan ürünü ihtiyaca uygun olan seçim ile satın alabilirsiniz.

Jandarma rozet online sipariş işlemlerinden yararlanarak kısa sürede rozetinizi satın alabilirsiniz. Rozet alımı ile özel renklendirme çalışmasına sahip olan ve dökme yöntemi ile hazırlanan rozetlere sahip olabilirsiniz. Ürünlerin her biri kaliteli üretime sahip olmak ile beraber yapıştırma özelliğine de sahiptir.

Jandarma Rozetleri Modelleri ve Çeşitleri

Ürün Grupları:   • Rozet  
Markalar:   • Safari  
Renkler:   • Gri   • Siyah  

2024 Jandarma Rozetleri Fiyatları

Jandarma Rozetleri kategorisinde bulunan ürünlerinin fiyatları 34.90 TL ile 34.90 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ürünlerin üretiminde kullanılan malzeme ve işçilik farklılıkları gibi unsurlar ürün fiyatına doğrudan etki etmektedir. Aşağıdaki tabloda en çok tercih edilen ürünlerin fiyatları listelenmiştir.

Jandarma Rozetleri Fiyat Listesi 2024

Ürün Fiyat
Türkiye Haritalı JÖH Cüzdan Rozeti34.90 TL
Mavi Renk Jandarma Özel Harekat Cüzdan Rozeti34.90 TL
Gri Renk Jandarma 1839 Cüzdan Rozeti34.90 TL
JÖAK Cüzdan Rozeti34.90 TL