Zabıta Yelekleri

Tek ve çift taraflı zabıta yeleği modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Ürünler kaliteli kumaştan üretilmiş olup, uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Toplam 4 sonuç arasından 4 ürün gösteriliyor.
Sayfa: 

Zabıta Spor Görev Yelek

Lacivert Yelek

399.90 TL 549.90 TL

35.90 TL 50.00 TL

70.90 TL 99.99 TL

Zabıta Yelekleri

Zabıta Yelekleri

Zabıtalar mesleklerini yerine getirirken farklı birçok giyim parçasından yararlanmaktadır. Genel giyim yönetmeliğine uygun olarak hazırlanan zabıta yelek seçimlerine yer açarak kullanım avantajlarında yararlanabilirsiniz.

Zabıta yelek seçimleri arasından tercihinizi yaparken farklı kalınlığa sahip olan seçimlerden de yararlanabilirsiniz. Zabıta yeleği tasarımlarında aynı zamanda kaliteli üretim özelliğinden faydalanmanız son derece önemlidir. Kaliteli üretime sahip olan zabıta yelekleri seçimlerine yer açarak ürün kullanımı sonrasında deformasyon ile karşılaşmadan yıllar boyu güven ile kullanmanız da mümkün olur.

Zabıta modelleri değişen ürün tasarımları ile ürün kategori listemizde yer almaktadır. Zabıta yelek seçimleri arasından tercihinizi yaparak satın alabilirsiniz. Kategorimizde bulunan modeller kaliteli zabıta yelek seçimlerdir.

Zabıta yeleklerinde ise değişen model seçimleri bulunur. Zabıta çift taraflı görev yeleği modelinin yanı sıra zabıta spor görev yelek modelleri de yer almaktadır. Bunun ile beraber lacivert cepli yelek ve lacivert zabıta yelek tercihlerinden de yararlanabilirsiniz. Değişen mevsim koşullarına göre yaz ya da bahar aylarında yazlık lacivert zabıta yelek tasarımlarından faydalanabilirsiniz.

Yazlık ve baharlık olarak üretimi yapılan zabıta yelekleri daha ince üretime sahip olup yağmur ya da rüzgârın etkisinden korunmaya destek olmaktadır. Bunun ile beraber olumsuz hava şartları için ise kışlık lacivert zabıta yelek tasarımlarından yararlanabilirsiniz. Kışlık olarak sunulmasının yanı sıra özellikle sonbahar aylarında da kullanıma uygun olan zabıta yelekleri soğuğun etkisinden korunmayı sağlar.

Zabıta Yelek Fiyatları

Zabıtaların mesleklerini yerine getirirken kullanabilecekleri yelek modellerine kategorimizde yer açtık. Kaliteli üretim özelliğine sahip olan modeller içinden seçim yaparak zabıta yelek satın al işleminden faydalanabilirsiniz.

Zabıta yelek satın alma işlemlerinde yaz ya da kış aylarına özel olarak üretimi yapılan modellerin yanı sıra renk ve tasarım olarak da değişen tasarımlardan yararlanabilirsiniz.

Zabıta yelek fiyatları ise değişen model ve markalara göre farklılık göstermektedir. Zabıta yelekleri kategorimizi inceleyerek ihtiyacınıza uygun olan model ya da modelleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Perakende olarak zabıta yeleklerini satın almanın yanı sıra dilerseniz alımlarınızda toptan zabıta yelek alımında da faydalanarak çoklu satın alma yapabilirsiniz.

Zabıta Yelekleri Modelleri ve Çeşitleri

Ürün Grupları:   • Yelek  
Markalar:   • Mercan   • Policexman   • Safari  
Renkler:   • Lacivert  
Kumaş Tipleri:   • Cotton   • Pamuk   • Penye   • Polyester   • Standart  
Kuruma Uygunluk:   • Zabıta  

2024 Zabıta Yelekleri Fiyatları

Zabıta Yelekleri kategorisinde bulunan ürünlerinin fiyatları 35.90 TL ile 439.90 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ürünlerin üretiminde kullanılan malzeme ve işçilik farklılıkları gibi unsurlar ürün fiyatına doğrudan etki etmektedir. Aşağıdaki tabloda en çok tercih edilen ürünlerin fiyatları listelenmiştir.

Zabıta Yelekleri Fiyat Listesi 2024

Ürün Fiyat
Zabıta Çift Taraflı Görev Yeleği439.90 TL
Zabıta Spor Görev Yelek399.90 TL
mavi tek taraflı zabita yeleği35.90 TL
lacivert çift taraflı zabıta yelek70.90 TL