Bekçi Boyunlukları

Amblemli bekçi boyunlukları soğuktan korunmanızı ve fark edilebilir olmanızı sağlar. Boyunluk modellerine değişken fiyatlarla sitemizden ulaşabilirsiniz.

Toplam 4 sonuç arasından 4 ürün gösteriliyor.
Sayfa: 

Bekçi Polar Boyunluk

Kahverengi Boyunluk

64.90 TL 74.50 TL

64.90 TL 78.20 TL

64.90 TL 75.30 TL

Bekçi Boyunlukları

Bekçi Boyunlukları

Bekçi boyunluk seçimlerinden yararlanarak özellikle olumsuz hava şartlarında korunmanız mümkün olur. Bekçi boyunluk modelleri değişen ürün tasarımları ile satışa sunulmaktadır. Bekçi boyunluklar değişen ürün tasarımı ve renk tercihleri ile sunulmakta olup aynı zamanda armalı olarak da satılmaktadır.

Bekçi boyunluk kategorimizden yararlanarak ihtiyacınıza uygun olan ürün ya da ürünlere sahip olabilirsiniz. Bekçi boyunluk modellerinde farklı model seçenekleri yer almak ile beraber bekçi boyunluk tasarımları sadece emniyet personeli teşkilatı tarafından satın alınmaktadır. Bekçi boyunluk alım işlemleri sonrasında ürün ya da ürünleri teslim adresi Emniyet Genel Müdürlüğü veya bağlı birimlerin adresleri olmalarıdır. Bekçi boyunluk satın alma ve adrese gönderim sonrasında teslim alanın mutlaka polis kimliğini de ürün teslim öncesinde yapması gerekir.

Siya polar bekçi boyunluk modelinin yanı sıra kahverengi bekçi boyunluk modelleri de bulunmaktadır. Bekçi boyunluk bere olarak da kullanılması açısından avantaj taşımaktadır. Bekçi boyunluklar polar kumaş ile üretilmekle beraber ön kısımda armalara da yer açılmaktadır.

Bekçi Boyunluk Fiyatları

Bekçi boyunluk satın alma işlemlerinde kaliteli üretim özelliği ile hazırlanan modellere arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Bekçi boyunluk satın al işlemlerinde teslimat adresi emniyet müdürlüğü ya da bağlı birimler olmalıdır.

Bekçi boyunluk fiyatları değişen ürün özelliklerine göre kategorimiz içinde satışa sunulmaktadır. İhtiyaca uygun özelliklere sahip olan bekçi boyunluk ürün ya da ürünleri hemen sipariş verebilirsiniz.

Bekçi Boyunlukları Modelleri ve Çeşitleri

Ürün Grupları:   • Bere Boyunluk   • Boyunluk  
Markalar:   • Safari  
Renkler:   • Kahverengi   • Siyah  
Kumaş Tipleri:   • Pamuk   • Polar  
Kuruma Uygunluk:   • Polis  

2024 Bekçi Boyunlukları Fiyatları

Bekçi Boyunlukları kategorisinde bulunan ürünlerinin fiyatları 64.90 TL ile 64.90 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ürünlerin üretiminde kullanılan malzeme ve işçilik farklılıkları gibi unsurlar ürün fiyatına doğrudan etki etmektedir. Aşağıdaki tabloda en çok tercih edilen ürünlerin fiyatları listelenmiştir.

Bekçi Boyunlukları Fiyat Listesi 2024

Ürün Fiyat
Bekçi Polar Boyunluk64.90 TL
Siyah Bekçi Polar Boyunluk Gece Kartalları Polar Boyunluk64.90 TL
Bekçi Polar Boyunluk Gece Kartalları Polar64.90 TL
Bekçi Polis Polar Boyunluk64.90 TL