Polis Kazakları

Polis Kazakları imalatı parekende ve toptan satış. Çevik, Yunus, Şahin, Özel Harekat, Trafik, Kadro Önleyici ve tüm birim ürünleri

Toplam 3 sonuç arasından 3 ürün gösteriliyor.
Sayfa: 

Lacivert Polis Kazağı

Lacivert Kazak

185.90 TL 225.90 TL

131.90 TL 151.50 TL

Polis Kazakları

Güvenlik görevlilerinin mesleklerini yerine getirirken giymek ile yükümlü bulundukları kıyafetleri bulunmaktadır. Polis üniformalarında farklı parçalar mevsim şartlarına, göreve göre de değişim gösteriyor. Polis giyim parçaları arasında yer alan polis kazakları da mevsim koşullarının olumsuz olduğu dönemlerde kullanılabilmesi için özel olarak tasarlandı. Polis kazak modelleri de farklı tasarım özellikleri ile hazırlanıyor.

Polis kazak tasarımlarında hem hava koşullarından görevli memurların korunması amaçlanırken hem de meslek ve görevli oldukları alanlarında anlaşılması amacı taşımaktadır.

Polis kazak model seçimlerinde sadece tasarım ve görev alanları değil aynı zamanda beden seçenekleri arasından da tercihinizi yapmanız gerekir. En uygun olan bedeni seçmek için beden tablolarından faydalanmanız ideal bir seçim gerçekleştirmenize destek olacaktır.

Polis kazak satın al işlemlerinde beden, model tercihleri ön planda olmak ile beraber kaliteli üretimden yararlanmanız ise zorlu görev içinde uzun süre ürünü kullanabilmenize olanak tanıyacaktır. 
Polis kazak seçimleri arasından tercihinizi yaparken ayrıca likralı olması da ürün kullanımı sırasında sorun ile karşı karşıya kalmamanız içinde önem taşımaktadır. Polis kazak alım işlemlerinde perakende ürün alımının yanı sıra tüm personel içinde uygun özelliklere ve bedene sahip olan seçimleri yaparak toptan polis kazak alımından da faydalanabilirsiniz. 
İhtiyaca uygun özelliklere sahip olan kaliteli üretim ile hazırlanan ve geniş beden aralığını sunan model ve modelleri polis kazakları kategorisi içinde detaylı olarak inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Polis kazak fiyatları değişen model ve değişen ürün detaylarına göre farklılık gösterebilmektedir. İhtiyacınıza uygun olan ya da personel için gerekli özelliklere sahip polis kazak seçim işlemini polis kazakları kategorisi içinden gerçekleştirerek siparişinizi verebilirsiniz.

Polis kazakları sipariş işlemlerinde online olarak kısa sürede sipariş vermenin yanı sıra dilerseniz müşteri hizmetleri birimi ile iletişime geçerek de perakende ya da toptan polis kazak alım işlemlerini de kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. 
Polis kazak alımı için gerçekleştireceğiniz sipariş işlemleri sonrasında ürün ya da ürünleriniz ise kısa süre içinde kargoya teslim edilerek sipariş detaylarında belirtiğiniz adresinize teslim edilecektir. Hemen polis kazak seçiminizi yaparak siparişinizi verebilirsiniz. 

Polis Kazakları Modelleri ve Çeşitleri

Ürün Grupları:   • Kazak  
Markalar:   • Safari  
Renkler:   • Lacivert   • Siyah  
Kumaş Tipleri:   • Akrilik   • Pamuk   • Polyester   • Yün  
Kuruma Uygunluk:   • Polis  

2023 Polis Kazakları Fiyatları

Polis Kazakları kategorisinde bulunan ürünlerinin fiyatları 131.90 TL ile 185.90 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ürünlerin üretiminde kullanılan malzeme ve işçilik farklılıkları gibi unsurlar ürün fiyatına doğrudan etki etmektedir. Aşağıdaki tabloda en çok tercih edilen ürünlerin fiyatları listelenmiştir.

Polis Kazakları Fiyat Listesi 2023

Ürün Fiyat
Polis Logolu Siyah Balıkçı Kazak149.90 TL
Lacivert Polis Kazağı185.90 TL
Safari Lacivert Kışlık Kazak131.90 TL