Yardım

Browser (Tarayıcı) ayarları: Polismalzemeleri online mağazadaki ürünlerin en doğru görünümlerini elde etmek ve sitenin genel fonksiyonların tam doğru çalışması için, internet Explorer versiyon 9 veya diğer tüm tarayıcılardan herhangi birini kullanmanız tavsiye edilir. Maksimum kaliteli görünüm için Javascript uygulamalarını aktive etmeniz gerekir. Ekran çözünürlüğü: Polismalzemeleri sanal mağazayı düzgün görüntüleyebilmek için, ekran ayarlarınızı 1024 x 768 pixel değerlerine eşit ya da daha büyük ayarlamanız tavsiye edilir.

Siparişiniz onaylandığı andan itibaren siparişiniz ile alakalı sepet güncelleme ve diğer işlemleri Polismalzemeleri sanal mağazadan gerçekleştiremezsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

Polismalzemeleri sanal mağaza ve siparişleriniz ile ilgili sorularınız için Müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

E-posta musterihizmetleri@polismalzemeleri.com

Telefon TR +90 (850) 885 24 00

Hafta içi 14:00'a kadar verilen siparişler stoklarımızda olması durumunda aynı gün, 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargo ile gönderilecektir. Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilmektedir.

Resmi tatil günleri verilen siparişler, takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir.

Siparişinizi tamamladığınız zaman kayıtlı e-posta hesabınıza otomatik olarak konfirmasyon e-postası yönlendirilecektir.

Polismalzemeleri sanal mağaza sadece internet üzerinden sipariş alınmaktadır. E-posta ya da faks ile sipariş alınamamaktadır.

Polismalzemeleri sanal mağazadan dilediğiniz adette ürün satın alabilirsiniz.
Siparişinizi tamamladığınız zaman kayıtlı e-posta hesabınıza otomatik olarak konfirmasyon e-postası yönlendirilecektir.
Polismalzemeleri sanal mağaza, Polismalzemeleri mağazalarda satışa sunulan tüm ürünleri ve sadece sanal mağazaya özel ürünlerin satışa sunulduğu internetteki tek resmi satış kanalıdır.
Vermiş olduğunuz bu bilgiler size daha iyi hizmet verebilmek ve özel tekliflerimizi size ulaştırmak için kullanılacaktır. Polismalzemeleri sanal mağaza, size ait bilgileri güvenli biçimde saklamaktadır. Dolayısıyla söz konusu bilgilerin herhangi bir kayıba, suistimale ya da değişikliğe karşı korunması için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Polismalzemeleri\'un, gerekli hizmeti size ulaştırmak için bilgilerinize erişimi olan sözleşmesel ortakları, sözleşmesel yükümlülükleri çerçevesinde bu bilgileri gizli tutmak ve başka hiçbir amaçla kullanmamakla yükümlüdür.
Polismalzemeleri sanal mağaza haber bülteni uygulamasından daha fazla e-posta ve SMS almak istemiyorsanız, Polismalzemeleri sanal mağazaya üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Profil bölümünde \"Kampanyalardan haberdar olmak için elektronik ileti ve sms almak istiyorum.\" kutucuğundaki tiki kaldırınız.

Polismalzemeleri sanal mağaza kullanıcı hesabı oluşturmanın birçok faydası var:

  • - Hızlı ve kolay sipariş için bilgilerinizi kaydeder.
  • - Favori ürünlerinizi arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşmak için bir liste oluşturabilirsiniz.
  • - Polismalzemeleri sanal mağazanın sunmuş olduğu özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
  • - Etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.
  • - Sipariş geçmişinize bakabilir ve siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.
  • - Tüm teslimat adres bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.