Polis Yağmurlukları

Polis yağmurluğu, su geçirmez ve dayanıklı malzemelerden yapılmış, suya, rüzgara ve diğer doğa koşullarına karşı koruma sağlayan bir giyim parçasıdır. Polis ve diğer güvenlik personeli, görevlerini yağmur, kar veya rüzgar altında yaparken bu yağmurlukları kullanır.

Toplam 1 sonuç arasından 1 ürün gösteriliyor.
Sayfa: 

Tek Kullanımlık Yağmurluk

Beyaz Yağmurluk

36.90 TL 45.90 TL

Polis Yağmurlukları

Polis Yağmurlukları

Polis yağmurlukları farklı özelliklere sahip olarak üretilmektedir. Polis yağmurluk modelleri arasından seçim yaparken özellikle kaliteli üretim özelliklerine yer açmanız önerilir. Kadın polis yağmurluk modelleri farklı beden seçimlerine uygun olarak hazırlanmakta olup aynı zamanda kullanımda avantaj sağlayan tüm detayların yer aldığı ürünlerdir. Erkek polis yağmurluk tasarımlarında da bedene göre seçimler yapılabilmektedir.

Kaliteli polis yağmurluk modellerinin yer aldığı ürün yelpazemizde değişen renk seçeneklerinden de yararlanılması sağlanıyor. Polis yağmurluk seçimleri arasından tercihinizi siyah, lacivert, mavi ve beyaz renk seçenekleri arasından yapabilirsiniz. Yağışlı havalarda korunmayı sağlayan polis yağmurluklarında birime göre de seçimler sunuluyor. Trafik polis yağmurluk seçimleri de bu seçenekler arasında yer alan ürünlerdir.

Polis yağmurlukları kategorimiz içinden tercihinizi yaparak ürün kullanım ayrıcalığından yararlanmanın avantajlarını elde edebilirsiniz.

Polis Yağmurluk Fiyatları

Polislik mesleğinin yerine getirilmesi sırasında kullanılan dış giyim ürünleri arasında polis yağmurlukları da yer alır. Polis yağmurluk modelleri kadın polis yağmurlukları ve erkek polis yağmurlukları olarak ayrılırken renk açısından da farklı seçenekler sunulmaktadır.

Polis yağmurluk fiyatları ise değişen ürün özelliklerine göre farklı olarak satışa sunulmaktadır. Polis yağmurluk satın al işlemlerinden yararlanarak ihtiyaca uygun olan ürün ya da ürünleri kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Polis yağmurluk satın alma işlemlerinde toptan ya da perakende olarak da siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alımlarınızda ise beden seçimine dikkat ederek sipariş vermeniz önerilir.


Polis Yağmurlukları Modelleri ve Çeşitleri

Ürün Grupları:   • Yağmurluk  
Markalar:   • Policexman  
Renkler:   • Beyaz  
Kumaş Tipleri:   • Polyester  

2024 Polis Yağmurlukları Fiyatları

Polis Yağmurlukları kategorisinde bulunan ürünlerinin fiyatları 36.90 TL ile 36.90 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ürünlerin üretiminde kullanılan malzeme ve işçilik farklılıkları gibi unsurlar ürün fiyatına doğrudan etki etmektedir. Aşağıdaki tabloda en çok tercih edilen ürünlerin fiyatları listelenmiştir.

Polis Yağmurlukları Fiyat Listesi 2024

Ürün Fiyat
Tek Kullanımlık Yağmurluk36.90 TL