Jandarma Yelekleri

Farklı jandarma görev yeleği modelleri sitemizde yer almaktadır. Fileli ve reflektörlü ürünleri en uygun fiyatla satın almanız mümkündür.

Toplam 2 sonuç arasından 2 ürün gösteriliyor.
Sayfa: 

449.90 TL 600.00 TL

Jandarma Trafik Yelek

Lacivert Mont

85.90 TL 95.99 TL

Jandarma Yelekleri

Jandarma Yelekleri

Jandarmaların giyimleri ile ilgili özellikler yayınlanan kılık kıyafet yönetmeliği ile belirlenmektedir. Kılık kıyafet yönetmeliğine uygun olarak hazırlanarak olan jandarma yelekleri kullanım açısından uygun olarak kabul edilmektedir.

Jandarma yelek modelleri yayınlanan son kılık kıyafet yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmaktadır. İhtiyaca uygun özelliklere sahip olan Jandarma yelek modelleri arasından seçim yaparak kullanım avantajları elde edilebilir.

Jandarma yelek tasarımları farklı modellerin yanı sıra değişen görev alanlarına göre de hazırlanır. O neden ile jandarma yelekleri ile ilgili yönetmeliğe uygun özellikli olan seçimler sadece askeri alanlara yapılacak olan teslimat için satıla sunulmaktadır.

Jandarma yelek modelleri arasında yer alan Jandarma görev yeleği mevsim normallerinde kullanım uygun olan seçim olup daha ılık ya da sıcak mevsimlerde ise fileli jandarma görev yeleği kullanımından yararlanılmaktadır. Jandarma trafik yeleği model seçimleri de görev alanına uygun özelliklere sahip olarak hazırlanmakta olup kaliteli üretim ile kullanımda avantaj sağlamaktadır.

En sık tercih edilen modeller arasında lacivert jandarma yeleği yer almak ile beraber kamuflaj jandarma yeleği de satışa sunulan modeller içinde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra özel harekât ya da özel görev alanlarında kullanıma uygun olarak hazırlanan jandarma yelek tasarımları da bulunmaktadır.

Çöl kamuflaj hücum yeleği seçiminin yanı sıra Jandarma kurşungeçirmez gizli yelek ürünleri de bu seçimler arasında yer alan modellerdir. Ürünler sadece askeri alan teslimatına özel olarak satışla sunulmaktadır.

Jandarma Yelek Fiyatları

Jandarma yelek satın al işlemlerinden faydalanarak jandarma yelek tasarımları arasından seçim yapabilirsiniz. Değişen ürün özellikleri ve model seçimlerine göre ise jandarma yelek fiyatları farklı olarak satışa sunulmaktadır.

Jandarma yelek sipariş işlemleri öncesinde ürün özelliklerini detaylı olarak inceleyerek geniş beden listesi içinden en uygun olanı belirleyebilirsiniz. Jandarma yelek toptan satın alma işlemlerinden de yararlanabilirsiniz. Jandarma yelek satın alma işlemlerinde bazı modeller yeni kılık kıyafet yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmakta olup sadece askeri alanlara yapılacak olan teslimat için gerçekleştirilir.

Jandarma yelek online sipariş işlemlerinden yararlanarak ihtiyacınıza uygun olarak satın almanın avantajlarına da sahip olabilirsiniz.


Jandarma Yelekleri Modelleri ve Çeşitleri

Ürün Grupları:   • Mont   • Yelek  
Markalar:   • Policexman   • Safari  
Renkler:   • Lacivert  
Kumaş Tipleri:   • Fileli   • Keten   • Klimalı   • Pamuk   • Polyester  
Kuruma Uygunluk:   • Asker   • Jandarma  

2024 Jandarma Yelekleri Fiyatları

Jandarma Yelekleri kategorisinde bulunan ürünlerinin fiyatları 85.90 TL ile 449.90 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Ürünlerin üretiminde kullanılan malzeme ve işçilik farklılıkları gibi unsurlar ürün fiyatına doğrudan etki etmektedir. Aşağıdaki tabloda en çok tercih edilen ürünlerin fiyatları listelenmiştir.

Jandarma Yelekleri Fiyat Listesi 2024

Ürün Fiyat
Fileli Jandarma Görev Yeleği449.90 TL
Jandarma Trafik Yelek85.90 TL