• YENİ

Acar Beyaz Alçak Taşıma Silah Kılıfı

%11 indirim
500.00 TL 444.00 TL

Acar Beyaz Alçak Taşıma Silah Kılıfı


300 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 56 TL daha uyguna almış olacaksınız!
Ref: byz1414 Varyant: 263

Beden Beden tablosunu açmak için tıklayın.
Adet

Acar Beyaz Alçak Taşıma Silah Kılıfı

Acar Beyaz Alçak Taşıma Silah Kılıfı

  • Acar Beyaz Alçak Taşıma Silah Kılıfı Kullanılan Polimer Maddesi Sayesinde Dayanıklı , Sağlam Ve Esnek Bir Yapıya Sahiptir. Bu Özelikleri Sayesinde Kırılma, Gevşeme Ve Erken Deforme Olmasını Engellemektedir.
  • El Tutuş Şeklinize Göre Hem Bel Kemer Hizasından Hem De Bacak Hizasından Yükseklik Ve Açı Ayarlaması Yapılabilmektedir. Bu Da  En İyi Silah Tutuş Açısını  Size Kazandırmaktadır.
  • Silah Kilitleme Özelliği Sayesinde Hırsızlık Ve Çalınma Riskini En Aza İndirir. Silahınızın Düşmesini Engeller Ve Silahınızı Kolay Ve Rahat  Çekmenizi Sağlar. Yaylı Mandalı Silahınızı Sıkı Sıkıya Tutar Ve Kesinlikle Bırakmaz.
  • Polimer Alçak Taşıma Kılıfımızın Bacağınıza Sabitlemek İçin Tokalı Kemeri Bulunmaktadır. BU Kemer Vücudunuza Kılıfın Tam Manasıyla Oturmasını Ve Sizinle Hareket Etmesini Sağlar.Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.