SİTE KULLANIM KOŞULLARI

Bu Internet sitesine girmeniz veya bu Internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu Internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan SAFARİ AVM SAVUNMA GÜVENLİK MALZ. TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. sorumlu değildir.


SAFARİ AVM SAVUNMA GÜVENLİK MALZ. TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


SAFARİ AVM SAVUNMA GÜVENLİK MALZ. TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., size ait bilgileri güvenli biçimde saklamaktadır; dolayısıyla söz konusu bilgilerin herhangi bir kayıba, suistimale ya da değişikliğe karşı korunması için gerekli tüm önlemleri almaktadır. SAFARİ AVM SAVUNMA GÜVENLİK MALZ. TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'un, gerekli hizmeti size ulaştırmak için bilgilerinize erişimi olan sözleşmesel ortakları, sözleşmesel yükümlülükleri çerçevesinde bu bilgileri gizli tutmak ve başka hiçbir amaçla kullanmamakla yükümlüdür. Bazı durumlarda kişisel bilgilerinizin SAFARİ AVM SAVUNMA GÜVENLİK MALZ. TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. grup şirketleriyle paylaşılması gerekecektir. Bu durumlarda da bilgileriniz gizli adledilecektir.


SAFARİ AVM SAVUNMA GÜVENLİK MALZ. TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.


SAFARİ AVM SAVUNMA GÜVENLİK MALZ. TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bu Internet sitesi SAFARİ AVM SAVUNMA GÜVENLİK MALZ. TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'nin kontrolü altında olmayan başka Internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. SAFARİ AVM SAVUNMA GÜVENLİK MALZ. TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.


SAFARİ AVM SAVUNMA GÜVENLİK MALZ. TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. bu Internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile Internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Polismalzemeleri markası ve diğer markalar, www.polismalzemeleri.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır.


Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal, önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir Internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.


SAFARİ AVM SAVUNMA GÜVENLİK MALZ. TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.


SAFARİ AVM SAVUNMA GÜVENLİK MALZ. TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., dilediği zaman bu kullanım koşulları sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte kullanım koşulları sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.