Acar Polimer Hareketli Alçak Taşıma Silah Kılıfı

%22 indirim
199.98 TL 154.90 TL

Acar Polimer Hareketli Alçak Taşıma Silah Kılıfı


557 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 45.08 TL daha uyguna almış olacaksınız!
Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoda!
Ref: acrplmr1 Varyant: 255
Daha fazla Bacak Kılıfları ürünü

Beden Beden tablosunu açmak için tıklayın.
Adet

Acar Polimer Hareketli Alçak Taşıma Silah Kılıfı

  • Acar Polimer Hareketli Alçak Taşıma Silah Kılıfı
  • Acar polimer Alçak Taşıma Bacak Kılıfı Kullanılan Polimer Maddesi Sayesinde Dayanıklı, Sağlam Ve Esnek Bir Yapıya Sahiptir. Bu Özelikleri Sayesinde Kırılma, Gevşeme Ve Erken Deforme Olmasını Engellemektedir.
  • Acar polimer Taktik bacak kılıfımızı El Tutuş Şeklinize Göre Hem Bel Kemer Hizasından Hem De Bacak Hizasından Yükseklik Ve Açı Ayarlaması Yapılabilmektedir. Bu Da En İyi Silah Tutuş Açısını Size Kazandırmaktadır.
  • Acar polimer Tabanca bacak kılıfımız Silah Kilitleme Özelliği Sayesinde Hırsızlık Ve Çalınma Riskini En Aza İndirir. Silahınızın Düşmesini Engeller Ve Silahınızı Kolay Ve Rahat Çekmenizi Sağlar. Yaylı Mandalı Silahınızı Sıkı Sıkıya Tutar Ve Kesinlikle Bırakmaz.
  • Polimer Alçak Taşıma Kılıfımızın Bacağınıza Sabitlemek İçin Tokalı Kemeri Bulunmaktadır. BU Kemer Vücudunuza Kılıfın Tam Manasıyla Oturmasını Ve Sizinle Hareket Etmesini Sağlar.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler