Acar Polimer Hareketli Alçak Taşıma Silah Kılıfı Sol

%11 indirim
500.00 TL 444.00 TL

Hareketli Alçak Taşıma Silah Kılıfı Sol


800 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 56 TL daha uyguna almış olacaksınız!
9 saat 54 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: acarbyzbck02 Varyant: 263
Daha fazla Bacak Kılıfları ürünü

Beden Beden tablosunu açmak için tıklayın.
Adet

Hareketli Alçak Taşıma Silah Kılıfı Sol

Acar Polimer Hareketli Alçak Taşıma Silah Kılıfı Sol

  • Acar Beyaz Alçak Taşıma Bacak Kılıfı Kullanılan Polimer Maddesi Sayesinde Dayanıklı , Sağlam Ve Esnek Bir Yapıya Sahiptir. Bu Özelikleri Sayesinde Kırılma, Gevşeme Ve Erken Deforme Olmasını Engellemektedir.
  • El Tutuş Şeklinize Göre Hem Bel Kemer Hizasından Hem De Bacak Hizasından Yükseklik Ve Açı Ayarlaması Yapılabilmektedir. Bu Da  En İyi Silah Tutuş Açısını  Size Kazandırmaktadır.
  • Silah Kilitleme Özelliği Sayesinde Hırsızlık Ve Çalınma Riskini En Aza İndirir. Silahınızın Düşmesini Engeller Ve Silahınızı Kolay Ve Rahat  Çekmenizi Sağlar. Yaylı Mandalı Silahınızı Sıkı Sıkıya Tutar Ve Kesinlikle Bırakmaz.
  • Polimer Alçak Taşıma Kılıfımızın Bacağınıza Sabitlemek İçin Tokalı Kemeri Bulunmaktadır. BU Kemer Vücudunuza Kılıfın Tam Manasıyla Oturmasını Ve Sizinle Hareket Etmesini Sağlar.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.