Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00

Askeri Evrak Çantası

%20 indirim
50.00 TL 39.90 TL

Askeri Evrak Çantası toplamda 3 adet bölme mevcuttur. Yeni Askeri rengimizin Nano renginden üretilmiş özel cordura(suya ve cizilmeye dayanıklı) kumaştan imal edilmiştir.


998 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 10.1 TL daha uyguna almış olacaksınız!
15 saat 41 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: cant652 Varyant: 253
Adet

Askeri Evrak Çantası toplamda 3 adet bölme mevcuttur. Yeni Askeri rengimizin Nano renginden üretilmiş özel cordura(suya ve cizilmeye dayanıklı) kumaştan imal edilmiştir.

-Askeri Evrak Çantası toplamda 3 adet bölme mevcuttur.

-Askeri Evrak Çantası ön bölmede çıkma kalem takma yeri ve not defter yeri mevcuttur.


-Askeri Evrak Çantası kol askılık yeri omuz takma yeri mevcuttur.

-Yeni Askeri rengimizin Nano renginden üretilmiş özel cordura(suya ve cizilmeye dayanıklı) kumaştan imal edilmiştir.

--%100 YERLİ Milli imkanlar kullanılarak el emeğiyle üretilmiştir.Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar