Beyaz Kar Yağmurluğu Alt Ve Üst Takım

%15 indirim
650.00 TL 549.90 TL

Beyaz Kar Yağmurluğu Alt ve Üst Takım


2998 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 100.1 TL daha uyguna almış olacaksınız!
Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoda!
Ref: Yağmurluk01 Varyant: 263
Daha fazla Asker Kamuflajları ürünü
Adet

Beyaz Kar Yağmurluğu Alt ve Üst Takım

Mükemmel kamuflaj. "Yağmurluk"un rengi hem tarlada hem de kış ormanında çevreyle mükemmel uyum sağlar. Beyaz ceket ve pantolon, karlı arka plana karşı uzaktan neredeyse görünmez ve elbisenin her yerinde koyu "lekelerin" varlığı, dalları, engebeli araziyi vb. taklit eder. Elbisenin giyilmesi kolaydır, emekleme veya çalıların arasından geçme dahil hareketi engellemez. Ceket ve pantolon, dış giyimin üzerine daha kolay çekilebilmesi için bol ve bol olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Ceket ve pantolon ayrı ayrı veya diğer uygun kamuflaj unsurlarıyla birlikte giyilebilir. 
Malzeme= 
Elbise, nemi emmeyen pratik bir malzeme olan polyesterden yapılmıştır. Kumaşı sayesinde elbise ağırlık yapmaz, karda sürünerek yürümek zorunda kalırsanız suyu geçirmez ve soğukta donmaz. Yırtılma ve sürtünmeye karşı dayanıklıdır, çok düşük sıcaklıklarda dahi özelliğini değiştirmez. Polyester elbisenin yıkanması kolaydır ve çok çabuk kurur. Kompakt bir şekilde katlanır ve sırt çantasında çok az yer kaplar.
Ceket = Fermuar üzerinde - 4 kilit - 2'si hızlı erişim için ve 2'si ana giysinin yan ceplerine erişim için. Ceketin alt kısmında ceketin yukarı çekilmesini önleyen sabitleyici bir lastik bulunur. Dirseklerde güçlendirilmiş pedler. Mühimmatlara hızlı erişim sistemi. 
Pantolon = Ana giysinin ceplerine erişim sağlayan yarık cepleri ve cırt cırtlı yama yan cepleri vardır. Pantolonun alt kısmı lastiklidir. Dışarıdan bacaklar bir fermuar ve ayakkabıları hızlı bir şekilde giydirmek için bir düğme ile donatılmıştır. Dizlerde ve kalçalarda güçlendirilmiş pedler. 
Kapüşon = Ceket, her türlü başlığa veya kaska uyacak şekilde ayarlanabilen ve ayarlanabilen genişlik ve hacim bağlantı elemanlarına sahip derin bir kapüşona sahiptir.
Kostüm için genel:
-Çektirmeler kilitlerin üzerindedir
-A sınıfı yüksek kaliteli aksesuarlar
-Takım elbise, pantolonun içine dikilmiş küçük bir çantaya katlanır 

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.