Cumhurbaşkanlığı Forsu Cüzdan Rozeti

%14 indirim
70.00 TL 59.90 TL

Cumhurbaşkanlığı metal rozeti


ÖNEMLİ UYARI!
Bu ürün sadece resmi kurum personelleri tarafından alınabilir.
Bu ürünü alabilmek için,
1 - Sipariş adresi olarak Emniyet Genel Müd., Genel Kurmay Bşk., Ceza ve Tevkifevleri Genel Müd., Gümrük ve Ticaret Bak. Gümrükler Muhafaza Genel Müd. merkez yada taşra birimleri adresi verilmesi zorunludur.
2 - Sipariş teslimat esnasında kurum kimliği ibrazı zorunludur.

200 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 10.1 TL daha uyguna almış olacaksınız!
-1 saat 38 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: Cumhurbasforsu Varyant: 260
Daha fazla Polis Rozetleri ürünü
Adet

Cumhurbaşkanlığı metal rozeti

4.5 x 4.5 cm 
kaliteli metal malzemeden üretilmiştir.
yapıştırmaya uygun yapıştırıcısı ile birliktedir.
arkasındaki bandı kaldırıp kolayca yapıştırabilirsiniz

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.