Cumhurbaşkanlığı Forsu Rozetli Safari Cüzdan

%11 indirim
450.00 TL 399.90 TL

Cumhurbaşkanlığı Rozetli Cüzdan


ÖNEMLİ UYARI!
Bu ürün sadece resmi kurum personelleri tarafından alınabilir.
Bu ürünü alabilmek için,
1 - Sipariş adresi olarak Emniyet Genel Müd., Genel Kurmay Bşk., Ceza ve Tevkifevleri Genel Müd., Gümrük ve Ticaret Bak. Gümrükler Muhafaza Genel Müd. merkez yada taşra birimleri adresi verilmesi zorunludur.
2 - Sipariş teslimat esnasında kurum kimliği ibrazı zorunludur.

199 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 50.1 TL daha uyguna almış olacaksınız!
-1 saat 7 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: cumhurbaskanlıgıcüzdan2 Varyant: 255
Daha fazla Polis Cüzdanları ürünü
Adet

Cumhurbaşkanlığı Rozetli Cüzdan

1. sınıf deriden üretilmiştir.
-8 adet kart bölmesi
-2 adet kimlik cebi
-2 bölmeli para bölmesi
bulunmaktadır.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.