İnfaz Koruma Cte Kışlık Tişört

%12 indirim
160.00 TL 139.90 TL

İnfaz Koruma Cte Kışlık Tişört


ÖNEMLİ UYARI!
Bu ürün sadece resmi kurum personelleri tarafından alınabilir.
Bu ürünü alabilmek için,
1 - Sipariş adresi olarak Emniyet Genel Müd., Genel Kurmay Bşk., Ceza ve Tevkifevleri Genel Müd., Gümrük ve Ticaret Bak. Gümrükler Muhafaza Genel Müd. merkez yada taşra birimleri adresi verilmesi zorunludur.
2 - Sipariş teslimat esnasında kurum kimliği ibrazı zorunludur.

1461 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 20.1 TL daha uyguna almış olacaksınız!
1 saat 17 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: ctezxn161 Varyant: 275
Daha fazla İnfaz Koruma ürünü
Adet

İnfaz Koruma Cte Kışlık Tişört

İnfaz Koruma Cte Kışlık Tişört
İçi pamuk sıcak tutan yumuşak kumaştan infaz korumalarımız için özel olarak üretilmiştir

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler