• YENİ

Jandarma Cüzdan Metal Rozeti

%14 indirim
70.00 TL 59.90 TL

Jandarma Cüzdan Metal Rozeti


ÖNEMLİ UYARI!
Bu ürün sadece Türk Silahlı Kuvvetleri Personeli tarafından alınabilir.
Bu ürünü satın alabilmek için,
1 - Sipariş adresi olarak Genel Kurmay Başkanlığı ve bağlı merkez yada taşra birimleri adresi verilmesi zorunludur.
2 - Sipariş teslimat esnasında Türk Silahlı Kuvvetleri Personel Kimliği ibrazı zorunludur.

50 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 10.1 TL daha uyguna almış olacaksınız!
Ref: jndrm001 Varyant: 266
Daha fazla Jandarma Rozetleri ürünü
Adet

Jandarma Cüzdan Metal Rozeti

Jandarma cüzdan metal rozeti, genellikle Türk Jandarma Teşkilatı mensuplarının kimliklerini taşımaları için kullanılan cüzdanların içinde bulunan bir rozet türüdür. Bu rozet, Jandarma Teşkilatı'nın sembol ve armalarını içerir ve genellikle metal malzemeden yapılmıştır. Rozet, jandarma personelinin kimliğini ve yetkisini simgeler ve resmi görevlerde kullanılır.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.