Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00

Kadife Şifreli Kilitli Silah Taşıma Çantası

%29 indirim
390.00 TL 275.99 TL

Kadife şifreli kilitli silah Taşıma çantası şifreleme sistemi sayesinde siahınızı evde ve iş yerinde güvenle tuta bilirisiniz.


593 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 114.01 TL daha uyguna almış olacaksınız!
Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoda!
Ref: sifre462 Varyant: 258
Adet

Kadife şifreli kilitli silah Taşıma çantası şifreleme sistemi sayesinde siahınızı evde ve iş yerinde güvenle tuta bilirisiniz.

Kadife şifreli kilitli silah Taşıma Çantası: 
Kadife şifreli kilitli silah Taşıma rahat ve kullanışlıdır.
Kadife şifreli kilitli silah Taşıma çantası şifreleme sistemi sayesinde siahınızı evde ve iş yerinde
güvenle tuta bilirisiniz.
Silah taşımanın dışında günlük hayatta el çantası küçük eşya çantası olarak da kullanılabilir.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar