• YENİ

Kurşun Geçirmez Balistik Koruma Çantası

%21 indirim
50000.00 TL 39410.00 TL

Kurşun Geçirmez Balistik Koruma Çantası


10 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 10590 TL daha uyguna almış olacaksınız!
Ref: krmblst1 Varyant: 255
Daha fazla Polis Kask ve Kalkanları ürünü
Adet

Kurşun Geçirmez Balistik Koruma Çantası

Çanta tasarımıyla hem kolay taşınması hem de dikkat çekmeden kullanılması hedeflenen balistik koruyucu çanta tehdit oluştuğunda çok hızlı bir şekilde açılarak güvenliği sağlanan şahsı korur.

Balistik çantalar VIP şahsı koruma amaçlı olarak tehlike anında şahsın yakın korumaları tarfından açılarak bir balistik çelik yelek veya bir balistik kalkan gibi görev yapar.
Özellikle koruma istiyacı olan önemli kişilerin yakın korunmasında kullanılır.
Çanta şeklinde tasarlanarak hem kolay taşınması hem de dikkat çekmeden kullanılması hedeflenmiştir.
Tehdit oluştuğunda çok hızlı bir şekilde açılarak personeli korur.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.