Mühendis Yeleği

%20 indirim
100.00 TL 79.90 TL

Mühendis Yeleği


20 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 20.1 TL daha uyguna almış olacaksınız!
11 saat 49 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: sfr12311 Varyant: 277
Adet

Mühendis Yeleği

  •  İş güvenliği malzemelerinin en önemli parçaları arasında bulunan Reflektörlü İkaz Yeleği Mühendis Tipi Yeşil sizlerle! Ceplidir. Yüksek görünüme sahip fosfor özellikli kumaşları sayesinde gece ve gündüz görünümünüzü arttırır. Reflektif şeritler ve fosfor sayesinde özellikle geceleri üzerine ışık vurduğu zaman parlama yaparak dikkat çeker ve görünmenize yardımcı olur. Bu yelekler özellikle şantiyelerde, yol bakım, araç bakım ve benzeri işlerde çalışanlar için idealdir. İşyerlerinde iş kazaları önlemenize yardımcı olur, böylece istenmeyen olayların önüne geçmiş olursunuz.
  • Görünürlüğü arttıran reflektif bant
  • Kire karşı kontrast paneller
  • Kolay kullanım için fermuarlı ön tasarım
  • Telefon ve kalem cebi
  • Telsiz kullanımını kolaylaştıran halka
  • Geniş saklama için 7 cepli

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.