Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00

Nano Özel Güvenlik Tişört

%26 indirim
75.00 TL 54.90 TL

Nano Özel Güvenlik Tişört, özel güvenliklerimiz icin özel olarak üretilmiştir.


ÖNEMLİ UYARI!
Bu ürün sadece resmi kurum personelleri tarafından alınabilir.
Bu ürünü alabilmek için,
1 - Sipariş adresi olarak Emniyet Genel Müd., Genel Kurmay Bşk., Ceza ve Tevkifevleri Genel Müd., Gümrük ve Ticaret Bak. Gümrükler Muhafaza Genel Müd. merkez yada taşra birimleri adresi verilmesi zorunludur.
2 - Sipariş teslimat esnasında kurum kimliği ibrazı zorunludur.

750 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 20.1 TL daha uyguna almış olacaksınız!
8 saat 39 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: guva007 Varyant: 270
Adet

Nano Özel Güvenlik Tişört, özel güvenliklerimiz icin özel olarak üretilmiştir.

Nano Özel Güvenlik Tişört
Nano Teknoloji ile özel üretim yazlık hava alabilen kumaştan üretilmiştir.Terletmez ve renk atmaz, kumaştan özel güvenliklerimiz icin özel olarak üretilmiştir. 

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar