Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00
  • YENİ

Özel Güvenlik Fileli Reflektörlü Kep

%32 indirim
36.90 TL 24.99 TL

Özel Güvenlik Fileli Reflektörlü Kep spor kesim modeliyle yeni tasarımıyla dikkat çekmektedir. Fileli güvenlik şapkası dört mevsim rahatlıkla kullanılabilinir.


298 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 11.91 TL daha uyguna almış olacaksınız!
Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoda!
Ref: güvspka12 Varyant: 255
Adet

Özel Güvenlik Fileli Reflektörlü Kep spor kesim modeliyle yeni tasarımıyla dikkat çekmektedir. Fileli güvenlik şapkası dört mevsim rahatlıkla kullanılabilinir.


Özel Güvenlik Fileli Reflektörlü Kep spor kesim modeliyle yeni tasarımıyla dikkat çekmektedir.
Fileli güvenlik şapkası dört mevsim rahatlıkla kullanılabilinir.
Güvenlik kepi ön siperinde sandviç reflektör  modeliyle gece görünür olursunuz.
Safari güvenlik kepi tüm güvenlik personeli tarafından kullanabilir.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar