Özel Koleksiyon Zabıta Cüzdan Rozeti

%5 indirim
74.00 TL 69.90 TL

Özel Koleksiyon Zabıta Cüzdan Rozeti


ÖNEMLİ UYARI!
Bu ürün sadece resmi kurum personelleri tarafından alınabilir.
Bu ürünü alabilmek için,
1 - Sipariş adresi olarak Emniyet Genel Müd., Genel Kurmay Bşk., Ceza ve Tevkifevleri Genel Müd., Gümrük ve Ticaret Bak. Gümrükler Muhafaza Genel Müd. merkez yada taşra birimleri adresi verilmesi zorunludur.
2 - Sipariş teslimat esnasında kurum kimliği ibrazı zorunludur.

93 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 4.1 TL daha uyguna almış olacaksınız!
10 saat 8 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: anht62 Varyant: 263
Daha fazla Zabıta ürünü
Daha fazla Zabıta Rozetleri ürünü
Adet

Özel Koleksiyon Zabıta Cüzdan Rozeti

Özel Koleksiyon Zabıta Cüzdan Rozeti Cüzdan rozeti 1.sınıf işçilikle üretilmiştir.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler