Safari Çift Silahlı Koltuk Altı Neopren Silah Kılıfı

%10 indirim
140.00 TL 124.90 TL

Safari Çift Silahlı Koltuk Altı Neopren Silah Kılıfı


144 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 15.1 TL daha uyguna almış olacaksınız!
11 saat 24 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: skaiskt123 Varyant: 255
Daha fazla Koltuk Altı Silah Kılıfları ürünü
Adet

Safari Çift Silahlı Koltuk Altı Neopren Silah Kılıfı

Safari Çift Silahlı Koltuk Altı Neopren Silah Kılıfı,
Sivil yada resmi görevde kullanabileceğiz rahat ve esnek bir bir kumaş olan dalgıç kumaştan yapılmıştır. Kullanımı oldukça rahat ve pratik bir kılıftır.
Ayrıca spor seyahat gibi diğer sivil yaşantınızda kullanım imkanı sağlar.
Esnek neopren kumaş ve elastik kolon kullanılarak imal edilmiştir.
Koltuk Altı Silah Kılıfını kullanılırken; Kılıfın sabitlenmesi için, pantolona tutturulan iki adet çelik pantolon kıskacı bulunur, pantolon kıskaçları sayesinde kılıfın sabitlenmesi için kemer kullanımına gerek duyulmaz ayrıca kemer kullananlar için de kılıfın kemere sabitlenmesi için elastik sabitleyici kolon bulunur.
Kılıfımız tüm tabancalara uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve hiç bir silahta uyum sorunu yaşanmaz.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.