Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00

Safari Siyah Kurşun Geçirmez Görev Yeleği

%20 indirim
5500.00 TL 4400.00 TL

SAFARİ SİYAH KURŞUN GEÇİRMEZ GÖREV YELEĞİ


399 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 1100 TL daha uyguna almış olacaksınız!
8 saat 41 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: SFR4531 Varyant: 255
Adet

SAFARİ SİYAH KURŞUN GEÇİRMEZ GÖREV YELEĞİ


SAFARİ  SİYAH KURŞUN GEÇİRMEZ GÖREV YELEĞİ
ÖN VE ARKA LEVHA YERİ MEVCUTTUR.

ÖZELİK:

SAFARİ siyah kurşun geçirmez çelik levha takılabilen görev yeleği NIJ 0101.04'e uygun olarak ürettiğimiz dış yeleklerimizi isteğe bağlı olarak seviye II ve seviye IIIA olarak her bedene uygun nato standartlarındaki ölçü ve kalıplarla üretmektedir.

Toma siyah kurşun geçirmez çelik levha takılabilen görev yeleği görev esnasında üniforma üstüne giyilebilen  kurşun geçirmez diş yeleklerdir.

TEKNİK ÖZELİKLERİ:

Gerçek  korumayı ucuz fiyata almak isteyenler için özel olarak üretilmişlerdir.

*Kulanılan Kumaşın hammedesi yüksek teknoloji ürünü paraaramid(kevlar,twaron) ve ultra yüksek moleküler yoğunluklu polietilen(dyneema) malzemelerin dünyada ilk kez firmamız tarafından hibrit ve özel olarak birleştirilebilmesi sonucu çok yüksek koruma bir koruma sağlamiştır

AĞIRLIK:

Ağırlık özeliği 1,9-2,3 kg ağırlığındaki kurşun geçirmez yeleklerimiz pamuklu bir giysi gibi vücudu sarar

İmalatta çelik yada metal başka bir kompozit malzeme kullanılmamıştır.

x-ray cihazlarında da sıkıntı yaşatmamaktadır.

5 YIL GARANTİLİ

Enson teknoloji ürün olan kevlar,twaron ve dyneema malzemelerin tamamen orjinali kullanılarak üretilen yeleklerimiz 5 BEŞ yıl boyunca firmamızın garantisi altındadır.

**SAFARİ siyah kurşun geçirmez çelik levha takılabilen görev yeleği uluslararası NIJ 0101.04 seviye tablosunu sitemizde bulabilirsiniz. Firmamız ürünleri uluslararası ISO 9001:2008 kalite belgesine sahiptir.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar