Şarjlı Anahtar Emniyetli Yeşil Lazer Pointer

%16 indirim
480.00 TL 399.90 TL

Şarjlı Anahtar Emniyetli Yeşil Lazer Pointer


48 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 80.1 TL daha uyguna almış olacaksınız!
0 saat 47 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: LP303 Varyant: 255
Adet

Şarjlı Anahtar Emniyetli Yeşil Lazer Pointer

Yeşil, millerce uzaktan görülebilir nokta
Anahtarla kilitleme 

konum bildirmede profesyonel sunumlarda güçlü etki sağlamada ders verirken şemalar üzerinde dikkat çekmede mimar, mühendisler için yapı, arazi planlamada laboratuar deneylerinde parti, eğlence, konser, gibi etkinliklerde görsel efektler oluşturmada.
(kristal, metal, balon, folyo, film, lens, mercek, sıvı, buz, köpük gibi çeşitli yüzeylerde, yağmurlu, sisli hava koşullarında) sanat fotoğrafları için özel efektler oluşturmada ışıklı dekorasyonlarda yeşil lazer kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar: cihazı kesinlikle düşürmeyiniz.
Bir kez düşürmeniz bile cihazın bozulması için yeterlidir cihazı sert yüzeylere çarpmayınız.
Darbe almamasına özen gösteriniz cihazı rutubetli ortamlarda bırakmayınız.
Islanmamasına dikkat ediniz cihazın pilini değiştirirken pillerin ( - ) negatif yüzünün yaylı bölüme gelmesine dikkat ediniz.
Pilin ters takılması cihazın arızalanmasına neden olur cihaz 60 saniyeden fazla sürekli çalıştırılmamalıdır.
60 saniye çalıştırıldığında 10 saniye dinlendirilmelidir, 15 derece sıcaklığın altında ve 35 derece sıcaklığın üzerinde kullanılmaması tavsiye edilmektedir.
Yeşil lazer yüksek radyasyon içerir.
Lazer ışını kesinlikle insan ve diğer canlıların vücuduna temas etmemelidir.
Lazer ışını her türlü canlının gözlerinden uzak tutulmalıdır.
Göze değmesi durumunda göz retinasında ciddi hasar meydana gelmektedir.
Lazer sadece boşluğa ve uzaktaki cisimlere tutulmalıdır.
Gözlerde kalıcı hasar oluşabilir hareket halindeki kara taşıtlarına, uçak, helikopter, tren ve gemi gibi araçlara ışının tutulması yasak ve suç teşkil etmektedir.
Bu gibi sorumsuz davranışlar kazalara sebebiyet vermektedir.
Ürün şakalaşma amacıyla kullanılmamalıdır.
Her türlü yasal sorumluluk kullanıcıya aittir. yeşil lazer pointer paket içeriği: 1 adet yeşil lazer pointer 1 adet şarj aleti 1 adet şarjlı pil 2 adet anahtar 1 adet disko başlık

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.