Siyah Kışlık Çevik Kuvvet Polis Polarlı Pantolon

%10 indirim
361.35 TL 321.90 TL

Siyah Kışlık Çevik Kuvvet Polis Polarlı Pantolon


ÖNEMLİ UYARI!
Bu ürün sadece Emniyet Teşkilatı Personeli tarafından alınabilir.
Bu ürünü alabilmek için,
1 - Sipariş adresi olarak Emniyet Genel Müdürlüğü ve bağlı merkez yada taşra birimleri adresi verilmesi zorunludur.
2 - Sipariş teslimat esnasında Polis Kimliği ibrazı zorunludur.

26 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 39.45 TL daha uyguna almış olacaksınız!
2 saat 43 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: polarlı6 Varyant: 255
Daha fazla Polis Pantolonları ürünü
Adet

Siyah Kışlık Çevik Kuvvet Polis Polarlı Pantolon

Siyah Kışlık Çevik Kuvvet Polis Polarlı Pantolon ÜRÜN AÇIKLAMASI
Siyah Kışlık Çevik Kuvvet Polis Polarlı pantolon ripstop özel örgülü yırtılmaz kumaş Özelikle iç tarafına polar lamine edilerek yapılan çevik polis pantolonu siyah çevik kuvvet polis pantolonu yanları kargo cepli paçası cırtlı ripstop koyu renkli kumaştan imal edilmiştir lacivert çevik kuvvet polis kışın çok rahat giyilebilir. Ayrıca kadro ekipte kullanabileceği %50 Cotton %50 Polyester  Ripstop kumaştan üretilmiştir. Renk solma yönünden birçok kumaşa göre çok dayanıklıdır. Boya İndanttren boyalıdır. Lacivert çevik kuvvet polis pantolonu rikstop yan ceplidir, arkada ise iki adet daha cebi mevcuttur.
Pantolon özelik kışın soğut şartlarında ve daha kötü koşullarda içinize termal giymeden bile sıcak tutuğu müşterilerimiz tarafından kullanılarak deneyimlenerek belirtilmiştir. Pantolon içindeki Polar içini görebilirsiniz.
Not: Beden ölçünüzü bilmiyorsanız metreyle belinizin etrafını ölçe bilirsiniz.
Ayrıca bedenlerimiz standart Kumaş pantolonun bedeniyle aynıdır.
YIKAMA TALİMATI: ÜRÜNÜ LÜTFEN 30 C*  TERS ÇEVİRİP YIKAYINIZ.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar