Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00
  • TÜKENDİ

Siyah Özel Güvenlik Yeleği

%18 indirim
80.00 TL 64.99 TL

Siyah özel güvenlik yeleği çift taraflı özelliği ile siz değerli güvenlik personellerimize özenle hazırlanıp satışa sunulmuştur.


ÖNEMLİ UYARI!
Bu ürün sadece resmi kurum personelleri tarafından alınabilir.
Bu ürünü alabilmek için,
1 - Sipariş adresi olarak Emniyet Genel Müd., Genel Kurmay Bşk., Ceza ve Tevkifevleri Genel Müd., Gümrük ve Ticaret Bak. Gümrükler Muhafaza Genel Müd. merkez yada taşra birimleri adresi verilmesi zorunludur.
2 - Sipariş teslimat esnasında kurum kimliği ibrazı zorunludur.

Ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.
Ref: öylk1 Varyant: 255

Siyah özel güvenlik yeleği çift taraflı özelliği ile siz değerli güvenlik personellerimize özenle hazırlanıp satışa sunulmuştur.

Çift taraflı hakim yaka sivil özel güvenlik yeleği tüm Güvenlik görevlilerin 
rahat giyinip kullanabileceği bir üründür.
Güvenlik yeleğininin çift taraflı kullanabilirsiniz görev bitiminde diğer tarafı
çevirdiğinizde sivil yeleğe dönüşür.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar