Tabanex Güçlü Bot Temizleme Köpüğü Seti

%15 indirim
129.90 TL 109.90 TL

Tabanex Güçlü Temizleme Köpüğü Seti


66 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 20 TL daha uyguna almış olacaksınız!
9 saat 50 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: tabanex Varyant: 255
Adet

Tabanex Güçlü Temizleme Köpüğü Seti

Güçlü Temizleme Köpüğü güçlü temizlik sağlayıp aynı zamanda bakım yapmaktadır.
-Kir, tuz ve su lekelerine karşı çok etkili
-Koruyucu damla görünümü alma etkisi

KULLANIM TALİMATI

Kutuyu kapağı ile birlikte kullanmadan önce iyice çalkalayın, dik bir şekilde tutup süngerin üzerine püskürtünüz. Dengeli bir şekilde yayın ve kurumaya bırakınız. Düz derileri cilalayınız. Süet derileri ise fırçayla kabartınız. Güçlü Temizleme Köpüğü ’ nü her zaman süngerle kullan, asla direkt malzemenin üzerine püskürtmeyiniz. Direkt malzemenin üzerine püskürtüldüğünde hassas derilerde kenar görünümü veya lekeye neden olabilir. Bütün renkler için uygundur.

DİKKAT: Isındığında patlayabilir. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız. Ciddi göz tahrişine yol açabilir.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.