Taktik Sırt Çantası Piksel 45 Litre

%7 indirim
1300.00 TL 1199.90 TL

Taktik Sırt Çantası Piksel 45 Litre


10 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 100.1 TL daha uyguna almış olacaksınız!
Ref: taktikcanta02 Varyant: 253
Daha fazla Asker Sırt Çantaları ürünü
Adet

Taktik Sırt Çantası Piksel 45 Litre

  • Sırt çantası (güçlü bir kişinin sırtının siluetine göre hesaplanmıştır, yanlardan ve başın üstünden çıkıntı yapmaz, ağaçlara yapışmaz).
  • Uzun fermuarlar sayesinde bir valizin kapağı gibi açılan üç büyük baş üstü cep (sırt çantasının tüm içeriğini sallamadan gerekli olanı alabilirsiniz).
  • Yan kayışlar tek elle açılabilen Fastex tokalarla donatılmıştır.
  • Üst kısımdaki geniş taşıma halkası sayesinde sırt çantası çanta olarak da kullanılabilir.
  • Üst cepteki cırt cırt, ilgili birimin amblemi, kimlik etiketleri için tasarlanmıştır.
  • Kamp matına dönüşebilmesi için özel ipler bulunmaktadır.
  • Balıkçılar ve avcılar için sırt çantası modeli üzerine tasarlanan bu model, ön cepheye yapılacak bir gezi sırasında fazla dikkat çekmeyecektir.

◾️ Renk: Piksel
◾️ Hacim: 45 litre
◾️ Üretici: 
Finersan

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.