Taktik tabanca kızaklı sistem Kırmızı Lazer

%27 indirim
180.00 TL 129.90 TL

Beden std


Taktik tabanca kızaklı sistem Kırmızı Lazer ürün açıklaması


Taktik tabanca  ile Ayarlanabilir Kırmızı Lazer
Ayrıntılı Bilgi:
       
• UTG Taktik Kırmızı Lazer Görme Alanı
• Hassas ve Geniş Oranda Windage ve Yükseklik Ayarlamaları ile TS Rated Laser
• İki Yönlü Basmalı Düğme Anahtarı
• Weaver / Picatinny Ring ile tamamlandı
UYARİ: Lazerlere doğrudan göz temasından kaçının.
UYARI: Işık veya lazerinizi kullanırken pil güvenlik prosedürlerini uygulayın. Tabanca kasalarında veya herhangi bir yerde, minimum ısı dağılımı ile çalıştırma ışıklarının bırakılması, aşırı ısınma ve pil patlamasına neden olur. Depolama veya nakliye esnasında daima ışığının kapalı olduğundan ve yanlışlıkla açılmadığından emin olun.
ÖNEMLİ Not: Sitemizde bulunan fener lazerler amatör hobi  amaçlı ürünlerdir.

Ref. laser87 Variant. 255

Teslimat & İade

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.


İlginizi çekebilir