Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00
  • TÜKENDİ

Teknoben El Dedektörü

%26 indirim
149.00 TL 110.00 TL

Gövde Sağlam düşmeye ve darbeye dayanıklı ABS plastik Herhangi bir alete gerek duyulmaksızın sadece sürgulu kapağın açılması ve yeni pilin içeri bırakılarak, kapağın tekrar sürülmesi sağlanır.


Ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.
Ref: ddktor19 Varyant: 255

Gövde Sağlam düşmeye ve darbeye dayanıklı ABS plastik Herhangi bir alete gerek duyulmaksızın sadece sürgulu kapağın açılması ve yeni pilin içeri bırakılarak, kapağın tekrar sürülmesi sağlanır.

Gövde Sağlam düşmeye ve darbeye dayanıklı ABS plastik
Otomatik Pil Değişimi
Herhangi bir alete gerek duyulmaksızın sadece sürgulu kapağın açılması ve yeni pilin içeri bırakılarak, kapağın tekrar sürülmesi sağlanır.
Pil 9V normal pil ile 80 saat hizmet verir.
Alarm Sesli, ışıklı veya kulaklık ile (Kulaklık opsiyondur)
Açma Kapama
2 pozisyonlu açık-kapalı düğmesi (AÇIK-KAPALI)
Aksesuar 220 V şarj adaptöru¨ (pil hariç) Orijinal deri kemerde taşıma askısı kulaklık isteğe tabidir.
Şarj 14 saat (Pili cihazdan çıkarmaya gerek yoktur)
Batarya Seviye Göstergesi
Batarya %10 seviyesine inildiğinde otomatik olarak arama 
sesinin değişimi ve sarı ikaz ışığı ile kullanıcı bildirilir.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar