Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00

Toma Polimer Hareketli Çöl Rengi Alçak Taşıma Silah Kılıfı

%13 indirim
150.00 TL 130.00 TL

Toma Polimer Hareketli Çöl Rengi Alçak Taşıma Silah Kılıfı


506 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 20 TL daha uyguna almış olacaksınız!
Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoda!
Ref: plmr01 Varyant: 280

Beden Beden tablosunu açmak için tıklayın.
Adet

Toma Polimer Hareketli Çöl Rengi Alçak Taşıma Silah Kılıfı

  • Toma Polimer Hareketli Çöl Rengi Alçak Taşıma Silah Kılıfı
  • Toma Polimer Çöl Rengi Alçak Taşıma Bacak Kılıfı Kullanılan Polimer Maddesi Sayesinde Dayanıklı , Sağlam Ve Esnek Bir Yapıya Sahiptir. Bu Özelikleri Sayesinde Kırılma, Gevşeme Ve Erken Deforme Olmasını Engellemektedir.
  • Toma polimer Taktik bacak kılıfımızı El Tutuş Şeklinize Göre Hem Bel Kemer Hizasından Hem De Bacak Hizasından Yükseklik Ve Açı Ayarlaması Yapılabilmektedir. Bu Da  En İyi Silah Tutuş Açısını  Size Kazandırmaktadır.
  • Toma polimer Tabanca bacak kılıfımız Silah Kilitleme Özelliği Sayesinde Hırsızlık Ve Çalınma Riskini En Aza İndirir. Silahınızın Düşmesini Engeller Ve Silahınızı Kolay Ve Rahat Çekmenizi Sağlar. Yaylı Mandalı Silahınızı Sıkı Sıkıya Tutar Ve Kesinlikle Bırakmaz.
  • Polimer Alçak Taşıma Kılıfımızın Bacağınıza Sabitlemek İçin Tokalı Kemeri Bulunmaktadır. BU Kemer Vücudunuza Kılıfın Tam Manasıyla Oturmasını Ve Sizinle Hareket Etmesini Sağlar.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar