Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00

Türen Works Mekanik Aksam Yağı

%50 indirim
39.90 TL 19.90 TL

Mekanik Aksamlarda, Dikiş Makinelerinde, Diğer yağlama ve bakım gerektiren tüm aletlerde, Yağlar, temizler, koruyup ömrünü uzatır.


241 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 20 TL daha uyguna almış olacaksınız!
8 saat 60 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: türen414 Varyant: 279
Daha fazla Asker Silah Aksesuar ve Bakım ürünü
Adet

Mekanik Aksamlarda, Dikiş Makinelerinde, Diğer yağlama ve bakım gerektiren tüm aletlerde, Yağlar, temizler, koruyup ömrünü uzatır.

Mekanik Aksamlarda,
Dikiş Makinelerinde,
Diğer yağlama ve bakım gerektiren tüm aletlerde,
Yağlar, temizler, koruyup ömrünü uzatır.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar