Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00

Unicorn Polimer Kilitli Kılıf

%40 indirim
169.00 TL 99.99 TL

Unicorn Polimer Kilitli Kılıf resmi kullanımlar ve taktik atışlarda kullanıcıya daha fazla seçenek sunar. Polimer Malzemedir.


293 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 69.01 TL daha uyguna almış olacaksınız!
8 saat 49 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: apatkk6100 Varyant: 255
Adet

Unicorn Polimer Kilitli Kılıf resmi kullanımlar ve taktik atışlarda kullanıcıya daha fazla seçenek sunar. Polimer Malzemedir.

  • Unicorn Polimer Kilitli Görev Kılıfı Çöl Rengi resmi kullanımlar ve taktik atışlarda kullanıcıya daha fazla seçenek sunar.
  • Tamamen Özgün ve Yerli Tasarım.
  • Özel alaşım, sağlam, esnek ve hafif polimer malzemeden üretilmiştir.

    • 3 kademeli yükseklik ayarı ve 360 derece dönebilme özelliği daha farklı kombinasyonlarda taşıma imkanı sağlar.
    • Aparat alyan vida ile monte edilebilir.
    • Ergonomik olarak tasarlanmış bel aparatı silahınızın hissedilen ağırlığının azalmasını ve silahınızı gün boyu konforlu bir şekilde taşımanızı sağlar.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar