Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00

Toma Siyah Deri Maşalı Üstü Açık Canik Silah İç Kılıf

%42 indirim
39.99 TL 22.99 TL

Çok rahat su geçirmez kumaşla silahınıza ter ve benzeri nemden korur.Benzer silah modellerine uygundur


218 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 17 TL daha uyguna almış olacaksınız!
1 saat 16 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: klfbel01 Varyant: 255
Daha fazla Asker Silah Aksesuar ve Bakım ürünü
Adet

Çok rahat su geçirmez kumaşla silahınıza ter ve benzeri nemden korur.Benzer silah modellerine uygundur

Toma siyah deri canik üstü açık siyah iç kılıf, çok rahat su geçirmez kumaşla silahınıza ter ve benzeri nemden korur.Ayrıca siyah deri su geçirmez kapalı silah iç kılıfı belirtilen silahların benzer boylarına uygundur.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar