Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00

Trafik Polisi Nano Kışlık Polarlı Spor Alt Üst Şahin Takım

%25 indirim
469.00 TL 350.00 TL

Trafik Polisi Nano Kışlık Polarlı Spor Alt Üst Şahin Takım


ÖNEMLİ UYARI!
Bu ürün sadece Emniyet Teşkilatı Personeli tarafından alınabilir.
Bu ürünü alabilmek için,
1 - Sipariş adresi olarak Emniyet Genel Müdürlüğü ve bağlı merkez yada taşra birimleri adresi verilmesi zorunludur.
2 - Sipariş teslimat esnasında Polis Kimliği ibrazı zorunludur.

385 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 119 TL daha uyguna almış olacaksınız!
15 saat 41 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: trafikpolistakım02 Varyant: 255
Adet

Trafik Polisi Nano Kışlık Polarlı Spor Alt Üst Şahin Takım

Trafik Polisi Nano Kışlık Polarlı Spor Alt Üst Şahin Takım

Trafik polis Şahin Takım spor kesim mont özel tasarlanmış Avrupa kumaş içeriği polar kaplı dış yüzeyi su geçirmez yüze sahip rahat esnek kullanılabilir trafik polis montu sofjel kumaştan yapılmıştır. Trafik takımı kumaşı 3 farklı katmandan oluşmaktadır. Antibakteriyel Su, Rüzgar Geçirmeyen Yapıya Sahip Üç Katmanlı CorGell Kumaş
Su Geçirmeyen İçerideki Teri Dışarı Atabilen Nefes alabilir kumaş. Soğuğa Karşı Tam Koruma Sağlayan Termal Polarlı İç Yapı, montun ön ve yan tarafında Gece Görünürlüğü Sağlayan Özel Tasarım Reflektör Şeritler, sırtında Gece Görünürlüğü Sağlayan Reflektör Trafik Polisi yazısı bulunmaktadır. Soğuğu ve Rüzgarı Geçirmeyen özel kumaştan üretilmiştir. Şahin trafik polis montunda toplam 2 adet cep bulunmaktadır. Pantolonun ön ve yan tarafında Gece Görünürlüğü Sağlayan Özel Tasarım Reflektör Şeritler, sağ cebinin üzerinde Gece Görünürlüğü Sağlayan Reflektör Trafik  yazısı bulunmaktadır. Soğuğu ve Rüzgarı Geçirmeyen özel kumaştan üretilmiştir. Şahin trafik polis pantolonu da toplam 5 adet cep bulunmaktadır. Trafik polis pantolonun cepleri iki yan fermuarlı cep pantolon yan bölümünde kargo cırtlı cep, arka tarafta da fermuarlı cebi bulunmaktadır. Trafik polis montunu her iki kolunda söküp sıcak günlerde yelek trafik polis yeleği olarak kullanabilirsiniz.
NOT:PALASKA SETİ FİYATA DAHİL DEĞİLDİR.AYRICA SİPARİŞ EDİNİZ.


Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar