Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00

Tüm Tabancalara Uygun Silah Kılıfı Üniversal Siyah Renkli

%18 indirim
69.00 TL 55.99 TL

Tüm tabancalara uygun silah kılıfı olarak tarif edilen üniversal Çöl renkli tam boy silah kılıfıdır. Siyah Unicorn firması tarafından %100 yerli ürünler ile üretilmekte olup içeriği özel karışım polimer malzemeler oluşmaktadır.


4747 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 13.01 TL daha uyguna almış olacaksınız!
Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoda!
Ref: universal782 Varyant: 255
Daha fazla Asker Silah Aksesuar ve Bakım ürünü
Adet

Tüm tabancalara uygun silah kılıfı olarak tarif edilen üniversal Çöl renkli tam boy silah kılıfıdır. Siyah Unicorn firması tarafından %100 yerli ürünler ile üretilmekte olup içeriği özel karışım polimer malzemeler oluşmaktadır.

Tüm tabancalara uygun silah kılıfı olarak tarif edilen üniversal Çöl renkli tam boy silah kılıfıdır.
Siyah Unicorn firması tarafından %100 yerli ürünler ile üretilmekte olup içeriği özel karışım polimer malzemeler oluşmaktadır.
Siyah renkli silah kılıfı çek at tam boy silah kılıfı hem resmi hem de sivil giysileriniz ile uyum içerisinde kullana bilir.
Ayrıca kadro polis üniforması, çevik kuvvet üniforması, polis özel harekat üniforması, jandarma asayiş üniforması,
jandarma komando üniforması rahatlıkla kullanılabilir.
Palaska silah kılıfı olarak kullanılabileceği gibi he türlü kot pantolon ve kumaş pantolon kemeri ile de kullanılabililir.
Unicorn silah kılıfı içeriğinde 2 adet 5.5 cm kalın toka ve 4.5 cm ince toka silah kılfı yanında verilmektedir.
Siyah rengi Universal Tüm modelelre uygun silah kılıfı Silahı tetik korkuluğundan kilitler. 
Silah kılıfı üzerinde bulunan vida ile  ayar yapılabilir istediğiniz sertlikte silahı çekebilirsiniz.
Silah kılıfı üzerinde silahı çekmek için ayrıca hiçbir buton,tuş YOKTUR.
Hızlı silah çekmek üzere tasarlanmış olan universal tam boy silah kılıfı silahını her daim hazırda kullanım özellğine sahiptir.
Siyah universal tam boy çek at tabanca kılıfını diğer silah kılıflarından ayıran en önemli özelliği
kılıfın önünde ve arkasında bulunan 3 er adet vida yeri sayesinde silah kılıfının belde duruş seviyesini kullanıcının ayarlayabilmesidir.
Unicorn silah kılıfı rahat en uygun seviyeyi belirleyip kullanım konusunda oldukça rahat özelliğe sahipttir.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar