Unicorn Kadife Kydex Kılıf

%37 indirim
79,90 TL 49,90 TL
  • Bu ürünü alırsanız 30 TL daha uyguna almış olacaksınız!
  • Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoda!

Beden Kırmızı Kadife

Süper hızlı kargo


Unicorn Kadife Kydex Kılıf ürün açıklaması

Unicorn Kadife Kydex Dış Kılıf,
9MM TÜM SİLAHLARA UYGUNDUR
Tüm tabancalara uygun silah kılıfı olarak tarif edilen üniversal silah kılıfıdır.
Unicorn firması tarafından %100 yerli ürünler ile üretilmekte olup içeriği özel karışım polimer malzemeler oluşmaktadır.
Çek at silah kılıfı hem resmi hem de sivil giysileriniz ile uyum içerisinde kullanılabilir.
Palaska silah kılıfı olarak kullanılabileceği gibi, her türlü kot pantolon ve kumaş pantolon kemeri ile de kullanılabililir.

Ref. ukk9902 Variant. 255

Teslimat & İade

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.


İlginizi çekebilir