Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00

Türk Bayraklı 3 Boyutlu Polis Arması 7cm Çapında

%20 indirim
9.90 TL 7.90 TL

yuvarlak daire Türk bayraği 7 cm geniş daire arma


7741 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 2 TL daha uyguna almış olacaksınız!
11 saat 45 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Ref: Turk543 Varyant: 260
Adet

yuvarlak daire Türk bayraği 7 cm geniş daire arma

TÜRK BAYRAKLI 3 BOYUTLU POLİS ARMASI ÜRÜN AÇIKLAMASI:
Türk Bayraklı 3 boyutlu polis arması 7cm genişliğinde
Türk Bayraklı 3 Boyutlu ARMASI Sıcak Transfer Plastik olarak üretilmiştir.3 boyutlu olarak üretilmiştir.Resmi ihale şartnamesine uygundur.Ürünlerimiz arkası cırtlı olarak teslim edilir. İsteğe göre sıcak transferli veya sticker uygulanabilir.


Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar