Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00

Yardım Site Kullanımı

Vermiş olduğunuz bu bilgiler size daha iyi hizmet verebilmek ve özel tekliflerimizi size ulaştırmak için kullanılacaktır. Polismalzemeleri sanal mağaza, size ait bilgileri güvenli biçimde saklamaktadır. Dolayısıyla söz konusu bilgilerin herhangi bir kayıba, suistimale ya da değişikliğe karşı korunması için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Polismalzemeleri\'un, gerekli hizmeti size ulaştırmak için bilgilerinize erişimi olan sözleşmesel ortakları, sözleşmesel yükümlülükleri çerçevesinde bu bilgileri gizli tutmak ve başka hiçbir amaçla kullanmamakla yükümlüdür.
Polismalzemeleri sanal mağaza, Polismalzemeleri mağazalarda satışa sunulan tüm ürünleri ve sadece sanal mağazaya özel ürünlerin satışa sunulduğu internetteki tek resmi satış kanalıdır.
Polismalzemeleri sanal mağaza haber bülteni uygulamasından daha fazla e-posta ve SMS almak istemiyorsanız, Polismalzemeleri sanal mağazaya üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Profil bölümünde \"Kampanyalardan haberdar olmak için elektronik ileti ve sms almak istiyorum.\" kutucuğundaki tiki kaldırınız.