Egm Polis Kelepçesi

%12 indirim
329.90 TL 289.90 TL

EGM Polis Kelepçesi


985 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 40 TL daha uyguna almış olacaksınız!
Ref: egm43 Varyant: 256
Daha fazla Polis Kelepçeleri ürünü
Adet

EGM Polis Kelepçesi

EGM Polis Kelepçesi
Emniyet müdürlüğü ihale şartnamesine uygun orijinal polis kelepçesidir. Anahtar sistemi erkek olup 2adet anahtar bulunmaktadır. EGM polis kelepçesi gerçek çelik metal ve özel erkek sistemi kullanılmıştır.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler