Masolet Zincirli Polis Kelepçesi Zincirli

%12 indirim
329.90 TL 289.90 TL

masolet metal zincirli toma polis kelepçesi zincirli kırılmaz ve sağlam çelik polis kelepçesidir


149 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 40 TL daha uyguna almış olacaksınız!
Ref: masolet17 Varyant: 256
Daha fazla Polis Kelepçeleri ürünü
Adet

masolet metal zincirli toma polis kelepçesi zincirli kırılmaz ve sağlam çelik polis kelepçesidir

masolet metal zincirli  toma polis kelepçesi zincirli kırılmaz ve sağlam çelik polis kelepçesidir kırılmaz ve sağlam çelik polis kelepçesidir.Kulanımı kolay polis asker ve özel güvenlik tarafindan rahat kulanılmaktdır.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler