Alışveriş Destek Hattı (09:00 - 19:00)

90 (850) 885 24 00

Kds Çöl Polis Asker Botu

%38 indirim
569.99 TL 349.99 TL

Botumuz yeri kavrama ve yol tutuş özellikleri ile zorlu arazi koşullarında tırmanırken veya engelleri aşarken kullanıcıya üstün hareket kabiliyeti ve denge sağlar.


593 adet stokta
Bu ürünü alırsanız 220 TL daha uyguna almış olacaksınız!
Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoda!
Ref: kdsbtt2 Varyant: 280
Adet

Botumuz yeri kavrama ve yol tutuş özellikleri ile zorlu arazi koşullarında tırmanırken veya engelleri aşarken kullanıcıya üstün hareket kabiliyeti ve denge sağlar.

Asker Polis Botu Üretimi orijinal deri polis asker botu
Kds Tactical polis botu yumuşaklığı sayesinde kullanıcıya en uygun konforu sağlar
Yeri kavrama ve yol tutuş özellikleri ile zorlu arazi koşullarında tırmanırken veya
engelleri aşarken kullanıcıya üstün hareket kabiliyeti ve denge sağlar
Kolay giyme ve ayaktan çıkarma özelliği vardır.
Uygun çorap tipleri: sıcak iklim çorapları ve ılıman iklim çorapları
Anatomik olarak şekillendirilmiş, çıkartılabilir,nefes alabilir açık hücre poliüretan mostra,Eğitim ve Devriye için uygundur
Kds Tactical polis botu çift yoğunluklu poliüretan,kauçuk taban teknolojisi mevcut kar ve buzda kaymaz.

Teslimat; Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kampanya dahilinde alınan ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Daha detaylı bilgi için Teslimat ve İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

İlgili Ürünler
İlgili Aratmalar